Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 14 komentarzy

Kościesza

Kościesza - Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich, bez zmiany treści.

Moje komentarze

 • Brawo , i tak dalej pisz
  Czołem!
  Pełen szacunek dla P, blogera za całościową działalność niepodległościową rodzaju pracy u podstaw. Też jest niezbędna i stanowi podkład, aby miały dalsze jej rozwinięcia…
  Współczuję czytania komentarzy ubecko-chazarskich pomiotów biologicznych , jakie od początku się na autorze blogu na nieustannym hejcie się skupiły. Ale to zawsze te same kapeppowsko-folksdojczowe pomioty biologiczne – żyją z pasożytowania na Polsce i robią to za co dostają kasę , Sami z siebie nie potrafią nic konstruktywnie –jak ich przodkowie poza okupacja i haraczem podatkowym pozyskaćswoje finansowe środki , oczywiście poza wielokrotną zdradą Ojczyzny , w której trafiło IM się akurat od 1945r żyć.
  Proszę nie poddawać się –zawsze dobrze, że mamy jak Pan potencjalnie przyszłych polskich redaktorów…kiedyś polskich mediów. Ale jak Polacy, nie uzyskamy prawa do posiadania i stosowania broni palnej, to zrobią z nami piszącymi, co zrobili ze ŚP Ks. Jerzym Popiełuszką
  Serdecznie Pozdrawiam !
  -Eugeniusz Kościesza
  19 X 1984 r śmierć ks. Jerzego
 • @goodness 01:17:25
  To nie żaden błąd w tekście!
  Cztero podział władzy ,nie zaprzecza w niczym w trój-podziałowi władzy politycznej . Ową czwartą władzą- wyłączoną z uprawiania polityki- pozostaje sądownictwo!

  -pozdrawiam.
  Antypolska mitologia marca’68.
 • @andrzejw 06:51:33
  Algorytm formalnego wyjścia Polski spod okupacji żydokomuny jest dawno gotowy (ściśle :od 1944r) i nawet zawarto go tym post-cie. Trzeba tylko dokładnie prześledzić przekierowania. Zamiast post „przelecieć po łebkach” i wymagać powtarzania ileś tam razy tego , co już raz zostało w nim ujęte .
  Antypolska Mitologia marca’68. część IV
 • Warto dużo poczytać na temat, zanim się zacznie pisać...
  Nie ma i poza partią Proletariat z Ludwikiem Waryńskim na czele , nie było w Polsce innych komunistów niż Żydzi lub agenci NKWD! Każdy niemal komunista SDKP, Bundu i PPS Lewicy był Żydem .Następnie każdy decyzyjny członek KPP/PPR/PZPR co najmniej był agentem NKWD, Żydem lub Sowietem ,a najczęściej, spełniał co najmniej dwa z trzech w/w wariantów równocześnie!
  Nasz antykomunizm
 • Jedyna autentycznie polska, Konstytucja RP
  My Polacy mamy tylko jedną prawomocną, legalnie uchwaloną i obowiązującą konstytucję . To Konstytucja RP z 23 kwietnia 1935r ! Wszystko inne z kwaśniewską konstytutą 1997 i sprawą dalszych „dziwnych” referendów konstytucyjnych , to kolejna zagrywka, aby ubeckim bękartom żydokomuny „było, tak jak dotąd było” ,albo nawet lepiej niż było za I PRL .
  A wszystkie fakty w temacie , to dostępna darmowo w necie jako .pdf : Eugeniusz Kościesza : "Ojczyźnie skradziona tożsamość"
  "Mucha nia siada, ... a pRezydent chce więcej władzy"
 • nierzetelna ocena neon 24
  po wpisaniu swojej oceny artykułu o 16:25 nastąpiła bardzo ciekawa reakcja ze strony "liczydła" Neon24 !?
  wystawiłem max 5 dla artykułu ,a średnia ocena spadała.
  Osobiście artykuł oceniam na 5
  Kącik patriotyczny - Oczami Wroga
 • @Jan Paweł 13:46:44
  Dziękuję ,za pytanie.
  Odpowiedź moja:
  Dlaczego Państwo na Wisłą to nadal II PRL, a nie żadna III RP, ani nadal mimo zwycięstwa PiS ,autentyczne Państwo Polskie?
  Odpowiedź moja jest dość długa. Została napisana i opublikowana przez mnie w Internecie ( na norweskim –poza unijnym portalu) jeszcze przed eseldowskim euro-referendum z 2004r . Zajmuje w najkrótszym, skrócie jaki był dla mnie możliwy ,(aby nie móc go podważyć, jako prawdy historycznej) , około 300 stron formatu A4, napisanych czcionką 12, wraz z dokumentującymi jej treść odniesieniami do (zakazanych) źródeł dokumentowych i piśmienniczych. A nazywa się „Ojczyźnie skradziona tożsamość”. Obecnie, choć też nie zawsze, jest do znalezienia jako pliku .pdf za darmowym pobraniem. A jeżeli ktoś udostępnia to za kasę, to robi to nie na moje konto ! Ale jednak co słuszne propaguje. Proszę się z tym opracowaniem zapoznać z pobranej wersji darmowej . Tam jest odpowiedź jednoznaczna ,dlaczego mimo „dobrej zmiany” 2015 , mamy nadal historycznie i legalnie II PRL. Życzę owocnej lektury każdemu jej czytelnikowi i dalszych konsekwentnych czynów na rzecz odzyskania Niepodległej Polski . Po to owe opracowanie dla uświadomienia podstaw historii najnowszej dla oszukiwanych nadal Polaków, z mojej służebności , powstało (a nie dla żadnej kasy ) po dwóch latach nieustannej pracy, ukończone w wersji 1-szej netu w styczniu 2004 r !

  Pozdrawiam, Pana

  Eugeniusz Kościesza

  P.S. Stąd ,zwykle dlatego nie odpowiadam na inne pytania do opublikowanych przez mnie artykułów, bo te odpowiedzi tkwią w „Ojczyźnie skradziona tożsamość”. Lektura może dla niektórych długa ,ale …wiedza ta zakazana i cenzurowana jest bezcenna i kłopotliwa .
  PRAWDZIWE OBLICZE tzw. „UNII EUROPEJSKIEJ” II.
 • Żeby zmienić system, trzeba mieć realny wpływ na władzę. Jak to zrobić?
  „Żeby zmienić system, trzeba mieć realny wpływ na władzę. Jak to zrobić?
  - Solidarność przygotowuje się na uderzenie we wrześniu. Prawdopodobnie to będzie wielodniowa akcja pod gmachem na Wiejskiej. Podczas tego protestu musimy uzyskać jedną rzecz. To wspólny cel, który łączy i członków Solidarności, i zwolenników jednomandatowych okręgów wyborczych z Pawłem Kukizem na czele, i tych, którzy walczą o wolność mediów, i tych, którzy walczyli o referendum w sprawie wieku emerytalnego. Ten cel to zdobycie instrumentu realnego wpływu na władzę każdego dnia, a nie tylko raz na cztery lata.”
  Jak pokazuje cała historia PRL lat 1944-2013, włącznie z obu mistyfikacjami politycznymi tzw. „transformacjami” 1956 i 1990r, porozumieniami sierpniowymi , ogłaszanymi fikcyjnymi amnestiami i rozstrzeliwaniem robotniczych demonstracji, żadne pokojowe protesty, nawet największe i żadne środki legalnie środki tj. dopuszczone do stosowania przez nielegalny postubecki reżim w II PRL, nic w temacie uzyskania realnego wpływu Polaków na władzę nie zmienią! Tym bardzie nie zmieni sytemu owa improwizowana i nieczytelna ogółowi stojących pod ścianą ekonomiczne Polaków „kampania wrześniowa”.
  A organizujący je (poza prowokatorami) na ICH terenie w Warszawce zostaną podani nieograniczonym represjom i znów naród utraci namiastkę odradzającej się kadry na własnych trenowych społecznych liderów . Ostatecznie od zamachu dnia 10 kwietnia 2010r i dalszych ,tuszujących go działań kasty rządzącej, każdy choć trochę samodzielnie myślący Polak ma świadomość, że mamy do czynienia nie żadną Rzeczpospolitą, ani demokracją, ale z trzypokoleniową mafią bolszewickiego pomiotu gotową do każdej zbrodni , by zachować swe uprzywilejowane na Polakami status quo.
  Stosowanie legalnych środków wobec samozwańczej władzy, do jakich należy wystawianie bezbronnych ludzi wobec uzbrojonych po zęby okupantów, zawsze się źle kończyło. Przed taką (raczej nieuchronną w przyszłości) konfrontacją, polska strona musi mieć personalnie, organizacyjnie, finansowo i oczywiście zabezpieczone (konspiracyjnie) wyszkolone odpowiednio zaplecze. I to wyłącznie polska strona powinna w takim wypadki decydować (co nie znaczy uprzedzać przeciwnika) o najlepszym terminie jej rozpoczęcia, jej formie i to na całym obszarze…
  A co można teraz robić ? Akcje protestacyjne jak już, to tylko na swoim terenie i wymierzone bezpośrednio personalnie w odpowiedzialnych za ten realizowany sabotaż gospodarczy osobników i kryjących ich krzywoprzysiężnych sędziów i prokuratorów. Ujawnić personalnie , nagłośnić ,skompromitować aby pozbawić ich trwale dalszych wpływów na zarządzanie czymkolwiek! I niech mają poczucie ,ze choćby i w dalszej przyszłości ,już się bezkarnie za dotychczasowe przekręty nie wywiną…Niech ich facjaty i nazwiska będą wreszcie znane Polakom w całym kraju. Niech czuć się będą naprawdę wszędzie zagrożeni…
  A poza tym na dziś tylko intensywna praca u podstaw na rzecz przeprowadzenia prawdziwie demokratycznych wyborów w kiedyś wolnej Polsce ; czyli lektura instruktarzowa literatury politycznej PPS Frakcja Rewolucyjna, „Pisma Zbiorowe” Józefa Piłsudzkiego (piękne w brzmieniu Dzieła R. Dmowskiego na nic się tu w praktyce nie przydadzą) opracowania dotyczące zasad działania i rozpracowywania grup II Konspiracji Niepodległościowej, opracowania na temat współczesnych środków prowadzenia inwigilacji , nabywanie indywidualnie i grupowo umiejętności teoretycznych i praktycznych różnych współczesnych technik i form walki, oraz ogólnokrajowa integracja przez grupy polityczne i w kręgach zainteresowań pozostającymi poza wszelkimi osobnikami bandy czworga, czy szeroko rozumianego byłego i obecnego układu trzymającego i resorciakami służącym kaście trzymającej władzę!
  Zmiana władzy i zmiana systemu
 • Kto ten system wymyślił?
  Kto ten system wymyślił?

  O ubecko-milicyjnym rodowodzie personalno-organizacyyjnym a tym samym takim charakterze okupacynym tzw. policji więcej:

  http://kosciesza.nowyekran.pl/post/38112,transformacja-ustrojowa-ktorej-nie-bylo-od-niebieskiej-milicji-obywatelskiej-mo-do-czarnej-policji-obywatelskiej-po
  "Mądrość" działania służb mundurowych - policja.
 • małe uzupełnienie ws. technicznych
  Moja pełna zgodność z p. Braunem w temacie minimalnych i podstawowych form obecnej pracy organicznej.
  Co do ewentualnego uzyskania lepszych wyników tej pracy, zarówno na strzelnicy, jak i ewentualnie przyszłej deratyzacji naszej ojczyzny ze szczurów podgryzajacych podstawy Naszej narodowej egzystencji proponuję pobrać jeszcze dostepną a fachową i rozwijającą dla tego lekturę :
  Podręcznik strzelca wyborowego,

  Do pobrania w formie pdf

  http://magxxx.wordpress.com/2011/01/05/poradnik-strzelca-wyborowego-i-sztuka-celnego-strzelania-pdf
  Wywiad z Panem Grzegorzem Braunem – Koluszki 10-102012.
 • Do:Redakcja NE
  Po załączenia przedostatniego mojego posta do treści polecanych w kategorii va banque
  http://kosciesza.nowyekran.pl/post/68925,pluralizm-fasadowy-i-falszywa-prawica-3-ciej-erpe
  ujęto mu zarówno nicka jak i dołączoną oryginalnie grafikę, powodując że link do niego stał się mały i całkiem „niewidoczny” w gronie innych znajdujących się kolumnie „polecane”. Żywię nadzieje ,że to zwykle niedopatrzenie ,a nie celowe wycinanie….pozdrawiam

  Kościesza
  KŁAMSTWO USTROJOWE II PRL ( „III RP”). Część 3
 • Kosciesza : ilu sprowadzono Żydów z Sowietów
  By stworzyć zaplecze personalne tej importowanej ze wschodu obcej władzy, umyślono specjalną akcję zasiedlenia ,,Polski Ludowej” obcym elementem sprowadzonym pod szyldem tzw. ,,repatriacji” w latach 1945-48 ,będącej w istocie ekspatriacją . Owa niby- repatriacja objęła w istocie jedynie 263 413 osób spośród około blisko dwóch milionów Polaków wywiezionych w latach 1939-45 na zagładę w głąb Rosji. Ekspatriacja z zagarniętych obszarów Polski Wschodniej objęła oficjalnie 1 503 263 obywateli polskich .
  W rzeczywistości nie chodziło bynajmniej o przesiedlenie do Polski obywateli polskich z anektowanych gwałtem do ZSRS obszarów. To była tylko fasada innej operacji. Podobnie, jak faktyczna repatriacja objęła wybiórczo jedynie 12 % spośród wywiezionych na zagładę Polaków, tak i ,,repatriacja” urzędowa dotyczyła wybranego, wygodnego nowej władzy elementu: ,,Tworzący się dopiero aparat władzy partyjnej i admnistracyjnej potrzebował ludzi nie związanych z polskimi ugrupowaniami patriotycznymi i podziemnymi, co wypadku Żydów z ZSRR było oczywiste” . Po powtórnym wkroczeniu Armii Czerwonej na obszary Polski, w drugiej połowie lat czterdziestych sprowadzeno do pozostającej pod sowieckim protektoratem ,,Polski Lubelskiej” 400 tyś Żydów . Tak też ich imigracja została własnie formalnie przypieczętowana za sprawą tzw. Umowy repatriacyjnej, „zawartej” między sowieckim okupantem a podległym mu PKWN 6 lipca 1945r. ”Umowy”, której warunki dotyczyć miały poza Polakami także osób narodowości żydowskiej . Postanowienia jej, co ciekawsze, równocześnie ,,nie stosują się do obywateli polskich z 17 września 1939 narodowości ukraińskiej, białoruskiej i litewskiej.”!

  Całość i wiecej wraz z odniesieniami do dokumentujących owe fakty źródeł :

  http://home.no/kosciesza/
  lub
  http://home.no/eugeniusz.kosciesza/
  Ilu jest Żydów w Polsce? (cz.1) 350 tysięcy Żydów Aleksandra Małachowskiego
 • Trzecia siła -sprawdzone podstawy prawne odzyskania Polski już są !
  Przywrócenie sprawnego funkcjonowania Państwa Polskiego musi być oparte na polskim kulturowo rodowodzem ustroju . Zasady jego stworzone pod kątem nadrzędnego interesu Polski zostały już wypracowane ,opisane ,skutecznie wypróbowane i są nadal podstawą dla reaktywacji autentycznego Państwa Polskiego .
  Wrócenie do ciągłości Państwa Polskiego w oparciu o zasady jego prawomocnej Ustawy Konstytucyjnej z 23 kwietnia 1935r. powinno się przekładać się bezpośrednio na następujące bezpośrednie skutki:

  1.Uznanie nieważności i kasacja całego okupacyjnego ustawodawstwa bolszewickiego wprowadzonego na obszarze Polski w okresie od 17 września po dzień przywrócenia zasad funkcjonowania prawomocnej Konstytucji RP na obszarze naszego kraju ,
  2. Oparcie się w całości na prawodawstwie suwerennej Rzeczypospolitej Polskiej obwiązującym w Polsce do 17 września 1939r., bez możliwości jego jakiejkolwiek zmiany do ukończenia działalności Komisji Likwidacyjnej wszystkich struktur i instytucji wywodzących się z PRL ,a co najmniej jedną pełną kadencję już polskiego Sejmu.
  3. Zgodnie z zasadą ,,Interrex” objęcie władzy tymczasowej przez Prymasa Polski i wyznaczenie przez niego terminu wyborów do obu izb parlamentu i składu Państwowej Komisji Wyborczej,
  4. Wybory do Sejmu i Senatu zgodnie z prawomocnymi ordynacjami R.P. z 1935r,
  5. Wybór prezydenta RP zgodnie z zasadami Konstytucji R.P.
  6. Rozliczenie winnych wszystkich nadużyć okresu PRL/ ,,IIIRP na podstawie Kodeksu Karnego R.P. z 12 lipca 1932r bez możliwości przedawnienia winy.(aparatczycy komunistyczni i polskojęzycznych struktur NKWD/KGB, członkowie byłych istniejących tzw. zarządów, syndyków, komornicy , windykatorzy- i wszelkiego rodzaju podobnego charakteru przedstawicieli kahalno- lichwiarskich instytucji, wszyscy posłowie wszystkich kadencji sejmu PRL/,,RP’’ ,,legalizujący’’ zniewolenie Narodu Polskiego i oczywiście twórców i przedstawicieli wszechobecnej w PRL /,,3RP’’bolszewickiej propagandy).
  7. Wypowiedzenie zobowiązań zagranicznych zaciągniętych przez nielegalny narzucony przez zagranicę komunistyczny reżym i jego ówczesnych przedstawicieli jak i obecnych sukcesorów PRL.

  I to teoretycznie byłby początek odtworzenia naszego Państwa Polskiego , który dalej jako już zredagowany zgodnie z doskonałym polskim ustawodawstwem, potoczy się dalej swoją wytyczoną drogą bez możliwości nadużyć, czy manipulacji poszczególnych osób bądź środowisk. Równocześnie pozwoli sprawiedliwie i bezkompromisowo rozliczyć wszystkich tych którzy występując jako Polacy, a dla własnej prywatnej korzyści służąc obcym , sprzeniewierzyli się Narodowi oraz Państwu Polskiemu . Rozliczyć jak należy , ku przestrodze tych, którzy w przyszłości będąc mieszkańcami naszego kraju zamierzaliby pójść ICH śladem zdrady i zbrodni .
  Jakie jest więc znaczenie Konstytucji Reczypospolitej Polskiej z 23 kwietnia 1935r? Dokładnie takie, że pierwszy prawowity Polski Rząd czyli rząd powracający faktycznie do ciągłości Niepodległej Rzeczypospolitej Polskiej tzn. oparty na obowiązujących w niej zasadach prawnych, w tym jedynej legalnej Konstytucji z 1935r, może legalnie, i powinien wypowiedzieć wszystkie zobowiązania podjęte przez narzucony Polsce okupacyjny bolszewicki system władzy.
  W kontekscie przywrócenia funkcjonowania prawomocnej konstytucji RP należy wrócić do sprawy rzekomych zobowiązań , jakię zaciągnął na koszt Polaków bolszewicki reżym PRL/,,IIIRP’’.Trzeba to wyrażnie zaznaczyć, że złamanie zawartych z Polską traktatów i wydanie jej na łup największemu systemowi tyranii i ludobójstwa obciąża obu anglosaskich aliantów nie tylko moralnie jako winnych zdrady sojusznika , politycznego sutenerstwa czy zakłamania politycznego do niespotykanej przedtem w stosunkach międzynarodowych perfidii: ,,Otóż zobowiązania traktatowe są czymś więcej niż zasadą moralną. Były i są podstawą szeroko rozumianego obrotu międzynarodowego. Także nie dotrzymane w nich zobowiązania podlegają egzekucji materialnej, jak zresztą każdej umowy prawnej. Odpowiedzialność państwa za nie dotrzymane traktaty jest ponoszona w formach reparacji (naprawienia szkody), satysfakcji i sankcji. Zgodnie z prawem międzynarodowym pogwałcenie zobowiązania nakłada obowiązek naprawienia w adekwatnej formie wyrządzonej tym szkody. Naprawienie wyrządzonych szkód może występować bądź w formie restytucji, bądź odszkodowania. Restytucja polega na przywróceniu poprzedniego stanu rzeczy jaki istniał przed wystąpieniem deliktu. Zatem restytucja polega na wykonaniu zobowiązania , odwołaniu bezprawnego działania lub powstrzymaniu dalszego bezprawnego postępowania. Jest to podstawowa i normalna forma naprawiania szkód. Odszkodowanie może mięć miejsce tylko wówczas, gdy przywrócenie poprzedniego stanu faktycznego jest niemożliwe.”
  W wypadku reaktywacji legalnej państwowości polskiej, możliwość wypowiedzenia dotyczy zarówno wszystkich niekorzystnych umów międzynarodowych, traktatów czy samego zadłużenia zagranicznego. Sukcesorem tych zobowiązań nie jest Naród Polski, a ci, którzy nie licząc się z obowiązującymi umowami i prawem narzucili mu obcy system władzy: Rosja, USA i Wielka Brytania. Otwartą też pozostaje sprawa wielkości odszkodowań wobec USA i Wielkiej Brytanii za pogwałcenie niedotrzymanych zobowiązań, czy wobec Niemiec zarówno za złamanie trakatatów ,zbrodnie ludobójstwa, i dokonane przez nie grabież i zniszczenia własności polskiej. Tu sposób dokonania kalkulacji wytyczają postępowania odszkodowacze prowadzone przez organizacje żydowskie typu Światowego Kongresu Żydów.
  Oto powód nieformalnego dotąd zakazu podnoszenia tematu prawomocnej Ustawy Konstytucyjnej z 23 kwietnia 1935, której treść i znaczenie niczym piętno hańby trzymających władzę, jest skrywana przed oczami Polaków. Oto kluczowe także na dziś zagadnienie odnoszące się do prawdziwej tożsamość niepodległej Rzeczypospolitej Polskiej !
  wiecej do pełnego uświadomienia patrz :
  http://home.no/kosciesza/
  lub
  http://home.no/eugeniusz.kosciesza/
  NE – frakcja reformatorska Rady Blogerów
 • Czemu i komu ma ta uzurpowana władza słuzyć ...
  Temat czemu ?
  zawarto w części 5-tej :
  "Doktryna sprowadzenia i utrzymania obecgo najazdu"
  Temat komu? patrz część 1 o "Pochodzeniu kasty rządzącej"
  i część 2 o jej "zapleczu personalnym "
  RODOWÓD I DOKTRYNY „POLSKIEJ” BANDOKRACJI. Część 6/ II

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031