Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 14 komentarzy

Kościesza

Kościesza - Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich, bez zmiany treści.

PRAWDZIWE OBLICZE tzw. „UNII EUROPEJSKIEJ” III.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PRAWDZIWE OBLICZE I NADRZĘDNE CELE tzw. „UNII EUROPEJSKIEJ” . Część 3

Część 3

EU-REICH ZAGROŻENIEM DLA DALSZEGO ISTNIENIA PAŃSTW CZŁONKOWSKICH UE  1/2

  

Opisana w poprzedniej części utrwalona przez struktury UE polityczna hegemonia Niemiec na pozostałymi państwami członkowskimi UE- za sprawą działalności sitwy rotchschildowych pieczeniarzy -zwanej Komisją Europejską –zyskuje znacznie szerszy rozmiar nad owymi państwami w obszarze instytucjonalno –gospodarczym ! Nawet w tak prawdopodobnym finalnie przypadku całkowitej plajty politycznej owej Unii. Kolejnej wkalkulowanej i zaplanowanej plajty politycznej ,na której znów tracą główni uczestnicy- tym razem państwa członkowskie UE . Za to znów zyskają sponsorzy kolejnego politycznego lewackiego eksperymentu.  –zawsze ci sami- w lichwiarskiej bankowości „starsi i mądrzejsi”.Drugi beneficjent tej plajty to Niemcy pełniący od przeprowadzenia triku (bezzasadnie zwanego traktatem) Libsońskiego  rolę nadzorców ojro-imperium.   

Owe sterowane za pośrednictwem Brukseli drenowanie majątków narodowych i grilowanie uczestników „Unii Europejskiej” odbywa się nie tylko za sprawą narzucania krajom członkowskim,nie mającej żadnego twardego pokrycia, sztucznej j- niczym był peerelowski złoty- waluty Euro, ( i idącym za tym przejmowaniem dotychczasowych rezerw złota banków narodowych, które pozbawione zostały prawa emisji własnej waluty ). Dodatkowo owe drenowanie krajów postępuje dzięki  doktrynalnie wdrażanej przez Komisję Europejską postępującej likwidacji (poza Niemcami i Francją)  państwowych służb publicznych w pozostałych krajach członkowskich UE- Rzeszy. Jako skutek określonych deregulacji unijnych  narzucanych poszczególnym krajom dzięki rządom lewaków którzy, za rothschildowo-srosowesrebrniki ,zdradzają notoryczne kraje własnego pochodzenia. Owe wdrażane przewrotnie pod szyldem ,,postanowień o wolnej konkurencji”, dyrektywy  Komisji Europejskiej, to wytyczne narzucane jednostronnie przez banksterskie i niemieckie kartele przemysłowe pozostałym krajom członkowskim .Owe „postanowieniao wolnej konkurencji”

//europa.eu/youreurope/business/sell-abroad/free-competition/index_pl.htm

 

stanowione rzekomo w obronie wolnej konkurencji, faktycznie przekreślają podstawy funkcjonowania wszystkich państwowych gałęzi strategicznych i służb publicznych: banków narodowych, poczty, kolei, transportu, służby zdrowia, mieszkalnictwa komunalnego, straży pożarnej, edukacji, energetyki przemysłu surowcowego, przemysłu zbrojeniowego itd. To odgórnie wprowadzany nowotwór do organizmów państw członkowskich. Tradycyjnie państwa  funkcjonowały powszechnie na zasadzie finansowania z budżetu na zasadzie posiadania pewnych monopoli w bardziej opłacalnych przedsięwzięciach, co pozwalało na dofinansowanie prowadzenia działalności w mniej rentownych, czy deficytowych, lecz niezbędnych społecznie usługach.

Tymczasem ,  wg tych rzekomo tzw. unijnych  (czyli naprawdę bankstersko-niemieckich!) dyrektyw -w których tworzeniu państwa członkowskie nie posiadają żadnego wpływu -wszystko te gałęzie mają rzekomo być w całości rentowne, opłacalne, a także służyć nie wszystkim …,a tym, którzy czerpać z nich mają szybki zysk. A jak nie dają szybkiego zysku to ich majątek zostaje bezpowrotnie przejęty przez obcych banksterów za darmo.

To jeden trzech celów tej„unijnej” polityki narzucanej pod szyldem postanowień o wolnej konkurencji.  

Pierwszy - banksterski- szukanie zysku za każdą cenę, ma w unijnej politycebezwzględny priorytet przed jakimkolwiek aspektem moralnym, socjalnym czy etycznym. Wg tej zasady likwidacji ulec ma większość placówek wymienionych instytucji służb publicznych. Przejmą je wraz całymi wypracowanymi przez kolejne pokolenia majątkami narodowymi państw członkowskich praktycznie za znikomo małą część ich realnej wartości  bankowi lichwiarze - sponsorzy powołania i wdrożenia tej tzw. „Unii Europejskiej”. W perspektywie zaś tej polityki , tworzą się ponownie monopole, tym razem prywatne opanowane przez tzw. światową finansjerę i ceny obniżonych jakościowo i obszarowo usług niepomiernie wzrosną. Tu odgórnym priorytetem KE jest na wspak pojmowany po bankstersku liberalizm. To ten pseudo euro-liberalizm, który właściwe określiły już wieki temu pojęcia lichwa i monopol. 

A zaplanowane skutki, tego to dalsze, już polityczne cele : obok tej likwidacji najpierw terenowych, a następnie  centralnych struktur państwa, postępuje nie tylko zaplanowana degrengolada państwa członkowskiego UE. Dalszy planowy etap to przy równoczesnym zmniejszeniu zarobków pozostałego personelu, masowe zwolnienia i idące za tym zwiększanie bezrobocia , obniżenie dostępności i jakości służb i instytucji państwa - czyli brak odpowiedzialności owego państwa, za szeroko pojmowane bezpieczeństwo własnych obywateli. A za czynienie czego i na co przecież, owe państwo( już istniejące jedynie teoretycznie), które tą polityką odbiera ludziom masowo miejsca pracy ,a równocześnie nadal, już jako wyłącznie pasożyt i uzurpator , przymusem ściąga z tubylczej ludności podatkowy haracz. Finalny planowy etap to oczywiście redukcja i ewentualnie wymiana personelu na zadeklarowanych jako UE-nazi lub UE-lewaków -kolaborantów, już jako biurokracji okupanta. Nowej ojro-biurokracji już nawet nie „istniejącego teoretycznie” , ale w ogóle nie istniejącego odtąd państwa. Nowa euro-biurokracja złożona będzie wyłącznie z poborców podatkowych i nadzorców niewolników. Bo to ma nie być już nie własne państwo ,tylko jak określił taki stan państwowości dla własnych obywateli jeden  z prominentnych członków takiego właśnie nazi -rządu foksdojczy- europejsów w Polsce, : „ chuj, dupa i kamieni kupa”![1]   

Tą właśnie metodą dewastowane gospodarczo -instytucjonalnie rabunkowo –kolonialnym, lichwiarskim polityką UE/KE jej  państwa członkowskie jak nigdy dotąd wcześniej, staną się łatwym łupem agresywnej ekspansji i celem przejecia  dla dominujących w tym układzie Niemiec.

To ten cel drugi -polityczny owej polityki : i to który zrealizowany ma zostać nawet mimo oficjalnego upadku ,plajty, samorozwiązania czy (planowanej jako kolejny etap sowietyzacji Europy) likwidacji„Unii Europejskiej”.To trwałe  przekreślenie możliwości powrotu do samodzielnego bytu każdego i wszystkich z państw członkowskich razem (oprócz  IV Rzeszy) Tych tradycyjnych państw europejskich , które staną się w tym momencie bezbronnym łupem. A tak się dzieje za sprawą zdrady własnych- zwykle „lewicowych” (ale zawsze przekupionych za unijne posadki urzędnicze) rządów. Rządów państw, które nagle, ni z tego, ni z owego - nielegalnym traktatowym trickem lizbońskim -zamiast wspólnie egzystować w strukturach Wspólnoty Gospodarczej EWG , nie pytając nawet własnych obywateli  o zgodę- które niczym w latach 1938-1941 -  nawet bez szansy podjęcia własnej obrony zostały wcielone w polityczne i terytorialne struktury Eurorzeszy. IV Rzeszy Niemieckiej, występującej pod fałszywą flagą tzw. Unii Europejskiej.

Tak w skrócie , wygląda sfinansowana przez międzynarodowy żydowski kartel banksterski, kolejna po, Związku Sowieckim, III Rzeszy, następna zorganizowana przeciw narodom i państwom Europy zawłaszczająca polityczną władzę ponadnarodowa zorganizowana grupa przestępcza. Teraz nazwała się na lep, ładnie dla niedoinformowanych obywateli  Unią Europejską. A co w owych trikach –pseudo traktach międzynarodówki bankstersko -lewackiej - zwanych bezpodstawnie traktatami Maastricht i Lizbońskim państwom stowarzyszeniowym zapewniono dla ich bytu i przetrwania tworzących je narodów? Co np. wg owych rzekomo stowarzyszeniowych Europy traktatów owa tzw. „Unia Europejska” dla narodów europejskich gwarantuje? Nic ponad to, np. że -po sprowadzeniu w ciągu najbliższych trzech lat 6 milionów nowych islamistów i rozmnożeniu rozdawanym socjalem dla tych już obecnych islamistów na Starym Kontynencie o następne 50 milionów- ten twór banksterski , olewając sobie tak obecnie deklarowaną „europejskość”, nie przyjmie sobie nowej nazwy i flagi w miejsce obecnej aureoli z gwiazdek: jako np. IV Rzesza z flagą w gwiazdki złożone w kształcie swastyki ,albo jako Związek Socjalistycznych Republik Europejskich z flagą w gwiazdki ułożone w kształcie sierpa i z młotem, czy wreszcie jako Europejska Unia Islamska z flagą w gwiazdki z dominującym półksiężycem? Nic w tych traktatach tego nie gwarantuje! Tak jak i niczego i nikomu z jej członków „Unia Europejska” , z zachowaniem europejskości włącznie, niczego nie gwarantuje! To żadnym razie nie jest europejska Unia! To fałszywy twór ,którego cel powołania ujawnia trzeci –główny cel polityki narzucanej krajom członkowskim przez KE pod szyldem postanowień o wolnej konkurencji: Lebensraum…nur fur Deutche 

   

 

Eugeniusz Kościesza[1] Foksdojcz z bandy ryżawego Gauleitera „Oskara” .Osobnik o azjatycko- sowieckim , typowo semickim wyglądzie twarzy komisarza ludowgo z Armii Czerwonej, używający bezczelnie polskiego imienia, nazwiska„bartłomiej sienkiewicz”- Minister Policji i Tajnych służb podporządkowanych przez gau. Tusca niemieckiemu BND i postsowieckiej FSB w czasie Rządów koalicji EU-nazi z tzwPlatformy Obywatelskiej i lewaków –poskomunistów (P)ZSL.    

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031