Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 14 komentarzy

Kościesza

Kościesza - Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich, bez zmiany treści.

Antypolska Mitologia marca ’68. Część II

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Antypolska Mitologia marca ’68. Część II. „Prześladowcy” żydów ’68 : komuniści czy… Żydy- „komuniści” ?

Antypolska Mitologia marca ’68.

Część II.

„Prześladowcy” żydów ’68 : komuniści czy… Żydy- „komuniści” ?

 

Jak jednoznacznie przedstawiłem w części pierwszej w1968 r nie było ,bo praktycznie być nie mogło żadnych polskich prześladowań mniejszości żydowskiej w PRL. To Polacy stanowili prześladowaną większość przez sowieckiego okupanta i będących na jego służbie sowieckich Żydów i gojów oddelegowanych ze Związku Sowieckiego w charakterze nadzorców kolonii!  

Czas na przyjrzenie się Mitologii marcowej’68 w wersji „dobrej zmiany”. Czy więc owa emigracja’68-70 grupy żydów, była skutkiem  prześladowań komunistycznych–jak z kolei twierdzi obecna PiS-owska władza ze swoją Gazetą Polską wg których : „W 1968r były prześladowania komunistyczne mniejszości żydowskiej ,skutkujące jej emigracją . A PRL to było nie państwo polskie i nie rządzili żadni Polacy, ale …„komuniści .”

Że nie było to żadne państwo Polskie, pełna zgoda . Zresztą wyłożone to zostało m.in. części I-szej tego cyklu. Gorzej o zgodność w części o sprawstwie tzw. „komunistów” . Otóż ani żadni  rdzeni polscy Komuniści ,ani nawet żadni autentycznego polskiego obywatelstwa  komuniści, władzy w Polsce nigdy nie przejęli. Z tym autentycznym ideowym komunizmem ,czy choćby socjalizmem jaki np. prezentowała w XIX w. Partia Proletariat z Ludwikiem Waryńskim na czele, czy Polska Partia Socjalistyczna , owa ubecko-pezetperowska banda niepolskiego pochodzenia- etnicznie obcych  zwyrodnialców- obsadzonych sowiecką okupacją w charakterze kasty rządzącej PRL, ideowo czy programowo nie miała nic wspólnego . W PRL nie było żadnych komunistów . Była co najwyżej potocznie tzw. Żydokomuna! Owszem, w większości przywleczeni z ZSRS , poP-y (pełniący obowiązki Polaków), w okupowanej Polsce, byli nadzorcami niewolników w polskiej kolonii, ale żadnymi komunistami nigdy nie byli, nawet choć mogli, to nie skorzystali by być. Jedynie co, konsumowali, jako udzielni Czerwoni Baronowie PRL.

Ani pierwsi –„Żydy” ,ani drudzy - „chamy”, tak jak nie byli żadnymi Polakami ,tak wszyscy ci funkcjonariusze MBP/MSW i PZPR nigdy nie byli żadnymi „komunistami” ! Poziom lewicowości  ,,elity” tzw. Polski Ludowejprzedstawił w wywiadach dla Radia Wolna Europa (RWE) jak najbardziej wiarygodnie jeden z ICH wierchuszki Izaak Fleichfarb vel Józef Światło[1] :,,Cały skład personalny bezpieczeństwa ( Urzędu Bezpieczeństwa ) to przede wszystkim oficerowie sowieccy , agenci sowieckiego wywiadu, a potem szabrownicy, spekulanci, zboczeńcy, których przeszłość partyjna , polityczna pozostawia wiele do życzenia. Komunistyczna dyktatura boi się ludzi ideowych, ponieważ prędzej czy później muszą oni przejrzeć na oczy i zerwać z tym systemem. Komuniści dobierają wobec tego świadomie ludzi o nieczystych sumieniach , których trzymają w ręku strachem przed ujawnieniem ich przeszłości. W tym celu aparat bezpieki gromadzi nieustannie materiał obciążający czołowych funkcjonariuszy PZPR”[2]Tylko takimi ludźmi można terroryzować naród. A tylko terrorem trzyma się dziś ( tj. w PRL –dop autora) władzę”[3]. Tak samo jak Polska Zjednoczona Partia Robotnicza, nigdy nie była partią polską , tak samo nigdy nie była robotniczą (najpierw do robotników strzelała, a po transformacji samo –uwłaszeniowej,89 ,gdy dokonali rozgrabienia polskiego majątku narodowego stając się od 1990r kastą tzw. „pracodawców”,  w zemście za polską robotniczą NSZZ Solidarności jako SLD/PSL  pod szyldem transformacji uwłaszczając się majątkiem narodowym trwale zlikwidowała ich miejsca pracy w Polsce !). Zaś PZPR jeżeli była, to jedynie zjednoczoną, i to pojmowaną, jako zjednoczenie wrogich etnicznych mniejszości przeciw Narodowi Polskiemu! Jednak ani oficjalnie nie była ,ani nawet nie deklarowała komunistycznego charakteru nawet w swoim bałamutnym szyldzie PZPR.

ŻydokomunaPRL , tak nie miała nic wspólnego z komunizmem z polskością, tak jak z komunizmem, rosyjskim pochodzeniem czy , internacjonalizmem, nie miała nic wspólnego sponsorowana nie przypadkiem przez aszkenazisstowskich banksterów szyldu Rothschild, zorganizowana banda jewrejów Lenina , potem czekistów Stalina, Chruszczowa i Putina, która od przewrotu listopadowego 1917r, dotąd (AD 2018) zawłaszcza władzę i eksploatuje bogactwa w Rosji ! W obu przypadkach tak w Rosji od 1917 , w Polsce od 1944r zawłaszczająca z pomocą zagranicznych ośrodków władzę na kolejne pokolenia (dzięki wymordowaniu rodzimych inteligencji) obca etniczna mniejszość pasożytuje na pozbawianej zbrodniczymi metodami wszelkich praw rdzennej większości ! Tacy sami to „komuniści” , jakimi komunistami byli ich w prostej linii ich protoplasci -żyjący głównie z niewolnictwa innych ludów, Chazarowie[4].Chazarowie-Aszkenazi , którzy przeszli na judaizm w 7 w ne ,a od XX w namiętnie udają hebrajczyków i robiąc coraz to kolejny  geszeft na bazie mitologi antysemityzmu ,podczas gdy sami nie mają ani krzty hebrajskiego ani semickiego pochodzenia !

https://pl.wikipedia.org/wiki/Chazarowie

Na koniec prosty logiczny dowód ,iż w PRL było żadnych komunistów, lecz jedynie podszywający się pod takowych osobnicy etnicznie obcego i wrogiego na Polakom pochodzenia.

W 1990r zarówno w ZSRS jak w PRL rzekomo i nagle niczym zima skończył się Komunizm. I co się stało? Gdzie się podzieli owi genetycznie już pięcio -pokoleniowi „komuniści” ze swoimi kompartiami. Gdzie nagle znikli wszyscy komuniści ze Związku Sowieckiego , PRL ,NRD itd? Zdematerializowali się ? Może jako UFO-ludki powrócili w kosmos? Wymarli jak dinozaury? Czyżby miło miejsce jakieś zbiorowe nawrócenie tych zadeklarowanych na śmierć (wszystkich gojów) materialistów. którzy w piątym pokoleniu genetycznego komunizowania , wszyscy jak jeden, w jeden rok odrzucili niczym śmierdzące łajno na śmietnik historii ideologię w imię której ich biologiczni przodkowie mordowali miliony oraz zniewalali i ograbiali całe narody.

Nie było żadnego nawrócenia! Po prostu osiągnęli pierwotny cel lewackiej części żydowskiej mniejszości jaki posiada ona w każdym kraju. Było to i jest podporządkowanie danego kraju sobie jako mniejszości, ograbienie narodów i tzw. gojów z ich bogactw. Aby w następnych pokoleniach  już jako nowa władza dokonać uwłaszczenia się na nich. W Rosji i PRL temu ICH uwłaszczeniu się posłużyła tzw. „Pierestrojka’90”. I odtąd „komunizm” przestał IM być potrzebny.

I tacy to z nich wszystkich Żydów byli zawsze (farbowani na czerwono) „komuniści”! Piąte pokolenie od bolszewickiego przewrotu Żydów z bandy Lenina 1917r, ich biologiczni i etniczni potomkowie w kosmos nie odlecieli. Nadal pasożytują wśród Rosjan i wśród nas Polaków. Z tą jedynie różnicą, że od 1990 r kreują się już nie jako komuniści-rewolucjoniści ,lecz teraz jako klasa posiadająca (zawłaszczone nam majątki)i obłudnie sami się zwą, już nie kapitalistami ale…„pracodawcami”!.           

 

Dlaczego więc ewidentnie wbrew faktom, ze strony „dobrej zmiany”, mamy kolejną mitologiczną ściemę, gdy wbrew prawdzie, nazywa się władających PRL-em i odpowiedzialnych za jego zbrodnie ,gwałty, rabunek, zniewolenie sowieckiego pochodzenia Aszkenazistów i takiego pochodzenia gojów  „komunistami”? Czy tylko dlatego ,że  pierwsi z NICH podszywają się pod historycznych żydów !? Czy tylko dlatego że niby niepoprawne polityczne byłoby, jest i będzie nazywanie zbrodniarzy i beneficjentów bankokracji PRL tym kim w większości byli ,czyli chazarami- coś jakby, nowożytnymi  Żydami !?

Czy też wynika to z zamiaru PiS dalszego dotrzymywania okrągłostołowych ustaleńo nietykalności zawartymi 30 lat temu między „chamami”a „Żydami”,

w ubeckiej Magdalence…?    

Notabene nazywanie enkawudziackich agentów i zbrodniarzy- takich jakimi też byli zarządcy kolonii PRL ”komunistami”(którzy w 1990r rzekomo „znikli” z naszej ziemi niczym niegdyś dinozaury), nie tylko nasuwa oczywistą analogię , ale swą celowością jota w jotę  przypomina współczesne poprawno-polityczne określanie Niemców i niemieckich zbrodniarzy lat 1933-1945 nic nie znaczącym, koślawym historycznie określeniem „naziści”! Zakłamana, zaprzedana do cna kurewska poprawność polityczna ,kłania się i w pierwszym i drugim przypadku. I w pierwszym i drugim kryć ma zarówno prawdziwe pochodzenie etniczne sprawców dwóch  największych dokonanych w jej historii zbrodni wobec ludzkości, ale także maskować tożsamość współczesnych finansowych beneficjentów grabieży dokonanych na narodach w imieniu owego anonimowego dziś „nazizmu” i równie anonimowego „komunizmu”, -w tym i tych z jego PRL-owskiej odnogi !

                     

Koniec części drugiej

 

Cdn.

 

Kościesza


[1] Józef Światło. Był on zastępcą dyrektora X Departamentu MBP, zajmującego się inwigilacją PRL- owskich decydentów. Po swojej ucieczce na zachód w grudniu 1953r, udzielił w latach 1954-56 szeregu wywiadów dla Radia Wolna Europa , w których przedstawił w sposób niepodważalny nie tylko zbrodnicze mechanizmy działania sytemu ,,Polski Ludowej”, lecz także jego sztandarowe postacie „komunistycznej elity PRL ” jako renegatów obciążonych kryminalnymi zbrodniami, etatową agenturalną przeszłością i współpracą z Gestapo, a równocześnie prowadzących iście magnacki styl życia na koszt wyzyskiwanego społeczeństwa polskiego.

 

[2] patrz : Z .Błażyński ,,Mówi Józef Światło...’, s 62

[3] patrz : Z .Błażyński ,,Mówi Józef Światło...’, s 76

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31