Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 14 komentarzy

Kościesza

Kościesza - Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich, bez zmiany treści.

Antypolska mitologia marca’68.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Geneza i współczesne źródło mitologii „antysemickich prześladowań ’68”. Część VI Utajnienie wielkości populacji żydokracji.pl

Utajnienie wielkości populacji żydokracji.pl

 

Tak w części V-tej doszliśmy praktycznie prawie do wskazania beneficjentów a tym samym sprawstwa owej antypolskiej mitologii:„orzekomym przepędzeniu niemal całe ówczesnej j populacji Żydów z Polski”:to żydokracja II PRL, która od 04.06.89 zastąpiła żydokomunę I PRL!

Pierwszym celem obecnego propagowania tego antypolskiego kłamstwa o przepędzeniu Żydów z Polski w1968r  jest utworzenie fałszywego mniemania wśród ogółu Polaków , że tzw. Żydów w III RP praktycznie prawie nie ma. I z tego powodu w żadnym razie nie mogą stanowić uprzywilejowanej etnicznej kasty. Temu samemu celowi służy nadal funkcjonujący, defacto okupacyjny dekret, pRezydenta B. Bieruta o zmianie nazwisk i bezprawnym nadaniu polskiego obywatelstwa wszelkim sowietom -utrwalaczom PRL[1]. Dodatkowo doszła od 1990 r, służąca także zachowaniu  anonimowości prawdziwego pochodzenia poP-ów już w ich 3-cim pokoleniu i utrwaleniu ich władzy owa antydemokratyczna i kryptorasistowska tzw. „Ustawa o ochronie (ICH danych pełniących publiczne funkcje) danych osobowych”!

Ustawa ,która w UE- miała służyć   ochronie danych osób prywatnych przed wścibstwem i kryminalnym wykorzystaniem danych ogółu obywateli ze strony urzędniczej nomenklatury. W kolonizowanej Polsce zrobiono to odwrotnie do deklarowanego tytułem celu .W uchwalonej przez sejm II PRL wersji ustawy o ochronie danych osobowych, wersja .pl tylko nie służy ona wcale temu co w ma w nazwie ,lecz jest dokładnie odwrotnie! Dane osobowe ogółu Polaków są wymieniane dowolnie i przepływają między wszelakie instytucje tak państwowe jak i prywatne. Natomiast dane osób piastujących wszelkie stanowiska publiczne obejmuje owa ścisła ochrona danych osobowych.Ochrona taka niczym ta, jaką stosuje państwo wobec agentów własnego wywiadu.A przecież  urzędnicy Państwowej Komisji Wyborczej ,posłowie, sędziowie, , burmistrzowie, komendanci Policji, kierownicy urzędów, rektorzy uczelni itd. to nie są i nie powinni być tajni agenci! No chyba że nadal traktowani są przez  swych prawdziwych zwierzchników nada jako sowieckie szpiony.

W rzeczywiście suwerennym demokratycznym kraju są i powinny być osoby publiczne, co najmniej wybieralne  i wiedza o nich kim naprawdę są ,z tym kim byli ich przodkowie trzy  pokolenia wstecz, powinna być publicznie każdemu obywatelowi dostępna! I dopiero wtedy, tj od spełnienia tych warunków zaczyna się tworzenie  demokracji!

Jeżeli dana  społeczność powiatu miasta , okręgu będzie chciała na stanowisku publicznym obywatela z sowieckim, amerykańskim, ubeckim, niemieckim,  czy żydowskim, a może jednak polskim   pochodzeniem ,to niech to będzie jej świadomy wybór. Ale jeżeli za tym idzie fałszywy życiorys, brak wiedzy o faktycznym pochodzeniu i „dokonań” dziadków i rodziców w PRL i nadal ICH pochodzenie pozostaje utajnione, a tym samym kim naprawdę są ,  to nadal mamy radzieckimodel „demokracji”. I taki właśnie sowiecki model demokracji tak „rosyjskiej” i „białorusko- ukraińskiej” , jaki obowiązuje w Polsce od referendum’46 po co najmniej wybory samorządowe, jakie nadchodzą w 2018r…!

 

Wspomniane na wstępie Dekret Bieruta, antysemicka Mitologia marca ‘68  plus  na odwrót do nazwy stosowana tzw. Ustawa o ochronie danych osobowych mają za zadanie stworzyć poczucie wśród ogółu Polaków  ,że jeżeli nawet jakoweś Żydy” są ,to jest to wyłącznie jest to jakaś mała grupa żydów religijnych chasydów -nie parających się ani władzą ani polityką, co najwyżej (nie wiedzieć czemu?!) darmowym przejmowaniem kolejnych nieruchomości w intratnych punktach w Polsce i arcyszczodrze im przyznawanych dotacji rządowych”! To blokowanie dostępu do wiedzy że ci pejsato –jarmułokowi, to wbrew państwowej propagandzie, to zdecydowana mniejszość w stosunku do tych całej populacji potomków Judejczyków sowieckiego nadania, to już rozbija się o rasistowską tzw. Ustawę o danych osobowych ! Że te dotacje większości przejmują bynajmniej nie owi przeżyli niemiecką okupację religijni chasydzi czy ich potomkowie, ale 3 i 4 pokolenie (post?)komunistycznych kreatur gnieżdżących się  wielopokoleniowo w instytucjach państwowych, na uniwersyteckich etatach profesorskich,  w „żydo-lewako- masońskich ” fundacjach- to już nie każdy Polak musi wiedzieć! A jest jeszcze gorzej…

Dlatego zarówno z nakreślonych w części pierwszej cyklu tak, pierwsza wersja „izraelsko-lewako -opozycyjna” o polskim sprawstwie „emigracji prześladowanych żydów’68” jak i wersja pis-owska o sprawstwie „komunistycznym” ,wbrew pozornym różnicom mają ten sam za cel: utworzenie propagandowego kamuflażu wśród ogółu Polaków , że tzw. Żydów w III RP praktycznie prawie nie ma. I że w żadnym razie nie stanowią dotąd uprzywilejowanej etnicznej kasty. Kasty etnicznej, która defacto trzymała władzę poprzez wszystkie lokowane w Warszawce, rządy zarówno I-szej, jaki i po 1990r, w II- giej PRL .Trzyma praktycznie wszędzie, gdzie jej sprawowanie stwarza wymierne korzyści korupcyjno lichwiarskie owym poP-omją trzymającym.  

Wspomniane na wstępie działania razem wzięte z propagowaniem antypolskiej mitologii o rzekomym przepędzeniu mniejszości żydów z Polski w 1968,włącznie,mają

-po pierwsze - projektując fałszywy wizerunek rzekomo polskiego pochodzenia, trzymających władzę „elit” tworzyć dla tubylców (rdzennych Polaków) kamuflaż dla istniejącego stanu faktycznego.

-po drugie -obecnie główny, owych działań , to ukrycie rzeczywistej wielkości populacji owej mniejszości a tym samym stopnia zdominowania przez nią zarówno struktur państwa, wszelkich koncesjonowanych intratnych branż i zawodów, jaki uprzywilejowania ponad owym restrykcyjnym tzw. prawem, jakie bezwzględnie ma obowiązywać wyłącznie nas -białych murzynów -czyli rdzenną polską większość w kraju. Tymczasem ONI postawili się ponad owym okupacyjnym ukazodastwem. ICH ono w sensie odpowiedzialności karnej praktyczne nie dotyczy. Od zbrodni ubeckich, sądowych, grudnia 1970, stanu wojennego, jak sprawców wszystkich (!) afer, z bagsikiem i gąsiorowskim Art.B na starcie, po Amber gold włącznie, wreszcie jako ewidentnych sprawców śmiertelnych wypadków drogowych i seryjnych samobójców itd. ,itd. Nikomu z NICH za jawny bandytyzm i dokonane zbrodnie włos z głowy od ustania akcji ofensywnych podziemia niepodległościowego w Polsce nie spadł głowy !

   To był pierwszy cel mitologii „emigracji prześladowanych żydów’68”. Na starcie w II PRL chodziło IM tylko o zachowanie dotychczasowego uprzywilejowanego status quo :„aby (Żydom) nadal było, tak jak dotąd ( w PRL) było”!

Oto prawdziwa pierwotna rola owej Mitologii’68 o „polskim antysemityzmie” skutkującej  wypędzeniem wszystkich Żydów z Polski”, w wersji tej spreparowanej w kraju. Ale wraz z lawinowym wzrostem tej populacji w Polsce powielaniu owej mitologii przyświeca już nowa rola …

 

Koniec części szóstej 

 

E. Kościesza[1]  nadal obowizujący i nielegalny wg prawa polskiego (!) Dekret pRezydenta B. Bieruta z dnia 10 listopada 1945r o zmianie, ustalaniu imion i nazwisk. Dziennik Ustaw nr 56 poz 310. Stosowany m.in. jako legalizator współczesnej ogólnoświatowej akcji rządowej II PRL: „polski paszport polskie obywatelstwo dla każdego Żyda” (patrzAntypolska mitologia marca’68część IV)

KOMENTARZE

 • Panie Koscierza.....
  przyjda po pana:-))))
  Taaakie cos -to prosze pana...to jest o wiele grozniejsze niz narracja prorosyjska:-))))
  Prawda....ale uwazaj pan- tylko za Prawde ...morduja…. ja nie mowie tego zartobliwie.
 • "Marcowi docenci"
  W opinii publicznej to określenie ma pejoratywne zabarwienie. Ponoć dlatego, że stanowiska docentów po marcu 68 zajęli "niedouczeni" doktorzy bez habilitacji, co spowodowało obniżenie poziomu polskich uczelni.

  Moim zdaniem je st to narracja "określonych środowisk".
  Ci młodzi - to byli na ogół Polacy, którym blokowano możliwość zrobienia kariery naukowej. I jakoś tak dziwnie się składa, że właśnie po marcu 68 nauka polska (uczelnie) poszły mocno w górę w rankingach światowych, a powstało szereg innowacyjnych polskich opracowań.

  Ale przyklejona łata nauce - utrzymuje się i jest używana.
  Warto zwrócić uwagę na to, kto określenia "marcowi docenci" używa; to albo dureń, albo ...

  Ostatnio podobny problem mamy z kinematografią; po odejściu "znamienitych" reżyserów pochodzenia żydowskiego (a ponoć tylko Poręba śp. nie był z tej nacji), typu Holland, ponoć kino polskie upadło.
  Tylko dlaczego pojawiają się dobre polskie filmy mało znanych reżyserów?
 • "Żydzi" wg Shmula Sanda prof Uniw, Hebrajskiego są "narodem wymyślonym"
  w 1968r bermanowscy sjoniści chcieli naiwnie jakkatstrofalni bliźniacy pomóc "izraelowi" trj wyprowadzonym z Polski i ZSRR przez Piłsudskiego, Żabotyńskiego, Stalina i Berię, Andersa i Bermana kandydatom na nowohebrajczyków palestyńskich i wymusić emigrację "żydowskich" elit PRLowskich. Marceli Reich Ranicki wyemigrował do Niemiec, większość "wypędzonych" za domniemany sjonizm do Szwecji itp a Urban mimo podania o wyjazd do Palestyny nie został wypuszczony. Michnik tez pozostał.
 • @telewidzacy 09:15:53
  W takim razie ten hebrajski profesor też nie istnieje, bo też został wymyślony.
 • @Lotna 22:41:48Shmul Sand , profesor Uniwersytetu Hrbrajskiego napisał książkę "Naród wymyślony"
  kilkanaście lat temu staraJĄ SIĘ ZINTERPRETOWAĆ WYNIKI WIELOLETNICH BADAŃ "KORZENI" SJONISTYCZNYCH KOLONIZATORÓW pALESTYNY METODAMI NAUKOWYMI. śWIADCZĄ ONE RACZEJ, ŻE NIGDY ŻADEN NARÓD ŻYDOWSKI NIE UCIEKŁ Z rGIPTU, NIE BŁĄDZIŁ KILKADZIESIĄT LAT PO PUSTYNI W WIELUSETTYSIĘCZNYM SKŁADZIE , RACZEJ NIE BYŁO mOJŻESZA I KROLA sALOMONA ANI ZDOBYWANIA MIASTA , ktore zostało Jerozolimą, Według Sanda aszkenazyjscy kolonizatorzy Palestyny z Polski i ZSRR to raczej potomkowie Chazxarów a w większym stopniu potomkami biblijnej ludności/narodu żydowskiego są Palestyńczycy gdyż wypędzenie narodu zydowskiego z Ziemii Świętej po powstaniu przez Rzymian też jest wątpliwe. Informacje o tej książce latwo można wyszukać w internecie,
  Mona więc przypuszczać, że Stary Testamentma charakter podobny do mitologii greckiej lecz formę historii "żydowskiej" czyli hagady.
  Taką historię Polski fvorsuje nie tylko "marksistowki" PRL bermanowski i historyczne kultgy pilsudczykowskie, bermanowskie, liberalne IIRP ale ostatnio Macierewicz, Kaczyński, Morawiecki, sexlewice i uniwersytety judeochrześcijańskie pobermanowskiego Episkopatu oraz Rydzyka.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31