Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 14 komentarzy

Kościesza

Kościesza - Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich, bez zmiany treści.

Antypolska mitologia marca’68. Część VII

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Część VII POPULACJA ŻYDOKRACJI.pl 1968-2018

Część VII

POPULACJA ŻYDOKRACJI.pl 1968-2018

 

Jak wstępnie naświetlono w części VI-stej, celem mitologii „emigracji prześladowanych żydów’68” było i jest stworzyć wobec rdzennych tubylców (Polaków) fałszywy wizerunek rzekomo polskiego pochodzenia, trzymających władzę „elit” ,czyli kamuflaż dla istniejącego stanu faktycznego.

A teraz przechodząc do tych odgórnie utajnionych konkretów: jaka była wtedy w 1968r  i  jest obecnie  podstawowa prawda o wielkości owej uprzywilejowanej ponad Polakami owej etnicznej populacji? Otóż szacunkowa POPULACJA ŻYDÓW W PRL W ROZWAŻANYM OKRESIE JUŻ NA POCZĄTKU DRUGIEJ POŁOWY LAT SZEŚĆDZIESIĄTYCH (1966 r) PRZEKROCZYŁA 1,8 MLN OSÓB Konkretne szczegóły przeprowadzonej rzetelnej , szacunkowej analizy ilościowej zawarto tutaj:

 

//3obieg.pl/mitologia-skali-holocaustu-i-jej-rola-w-zatajeniu-rozmiaru-ludobojstwa-w-prl

 

Tak więc, ów wyjazd’68 na emigrację 12 000 tyś tzw. Żydów z , nie dotyczył nawet całego 1% (słownie: niecałego jednego procenta) całości owej etnicznej  populacji żyjącej w okupowanej obok Sowietów także przez NICH,  Polsce !

A idąc dalej z biegiem lat, robi  jeszcze ciekawiej :uwzględniając tylko przedwojenny wskaźnik przyrostu naturalnego Żydów22% na 10 lat, NA PROGU TRANSFORMACJI W II PRL , POPULACJA OWEJ MNIEJSZOŚCI ETNICZNEJ W 1990r PRZEKROCZYŁA 3 MILIONY OSOBNIKÓW  , A PO DALSZYCH TRZECH DZIESIĘCIOLECIACH CO NAJMNIEJ DOCHODZI LUB NAWET PRZEKROCZYŁA 5 MILIONÓW[1].

 

szczegóły analizy ilościowej tej populacji w II PRL także zawarto tutaj:

 //3obieg.pl/mitologia-skali-holocaustu-i-jej-rola-w-zatajeniu-rozmiaru-ludobojstwa-w-prl

 

Prawidłowość tego szacunku współczesnej populacji owych podszywających się za Polaków , Chazarów -tzw. Żydów przekraczającą 5 milionów Polsce , potwierdza kolejna   przeprowadzona na bazie innych źródeł niż poprzednia, rzeczowa kalkulacja którą zamieścił bloger Wawel:

 

//wawel.neon24.pl/post/140261,ilu-zydow-jest-dzis-w-polsce-ukryte-zycie-polskiej-diaspory

 

ITO NAJWIEKSZĄ TAJEMNICA I NAJBARDZIEJ SKRYWANY SEKRET ŻYDOKOMUNY I-szej , TAK JAK ŻYDOKRACJI  II PRL KRYJĄCEJ SWE OBLICZE JUDEPOLONII POD BAŁAMUTNYM SZYLDEM „III RP”. !!!

Nie jest to żadna teoria spiskowa. To jest antypolska praktyka spiskowa. Dowody na to wzięte z codziennego życia można sypać jeden po drugim ,ale tu poprzestanę, na dwóch oczywistych potwierdzających ten stan rzeczy:

Dowód pierwszy:

Gdy kończył się I PRL (przy populacji 40 mln w większości inwigilowanych przez urzędniczą żydokomunę PRL Polaków ,) pasożytnicza nomenklatura urzędnicza zamykała się liczbą 150 tyś osobników . A obecnie w 2018r przy powszechności komputerów , informatyki, Internetu i zaniku notorycznego maszynopisania i zaniku wymogu powszechnej inwigilacji obywateli , jej wielkość przy pomniejszonej ilości obywateli (38 mln.) zamiast zmaleć  do jednej piątej (30 tyś urzędników –tj. ilu urzędników wystarczało w okresie ostatniej Niepodległości) , do 2018 wzrosła pięciokrotnie w stosunku do I PRL a 25 -krotnie w stosunku do 1939r ! 800 tyś w większości etnicznie wrogich nam urzędniczych pasożytów zawłaszczających państwo!

        Wytłumaczenie tego wzrostu liczbowego  jest banalnie proste. Od uwłaszczenia się żydokomuny majątkiem narodowym (tzw transformacja ustrojowa 1989), po stan obecny przybyło ICH co najmniej 2 miliony populacji. A 30% tej liczby (procent pracujących a nie dorastających) , to akurat liczba owych dodatkowych 600 tyś biurw tego pochodzenia jaka w międzyczasie przybyła , na urzędowych etatach. To judejsko-sowieckiego pochodzenia mafia urzędnicza, która istniejąc samozwańczo, utrzymuje się z lichwy podatkowej, jaką na jej rzecz są obłożeni wszyscy Polacy! Teraz już wiecie skąd ten 25 krotny ponad realne potrzeby suwerennego Państwa Polskiego wzrost urzędniczej kasty i jakie jest pochodzenie większości owych urzędniczych pasożytów?    

Dowód drugi,

Każdy z nas ,was się zawsze zastanawiał gdy słyszał o nieosiągalnej dla większości z nas średniej krajowej zarobków. np. na grudzień 2017 wynoszącej 5000 PLN

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/srednia-placa-w-grudniu-2017-r-w-polsce-dane-gus/kcj2krx

kto z was, waszych krewnych ,znajomych tyle zarabia ? A owe podane w linku 5000 to jest średnia zarobków wszystkich w Polsce ! Średnia nas wszystkich pracujących Polaków i tych drugich ONYCH, co biorą pieniądze na etatach ! Uśredniona z sumy naszych i ICH zarobków razem.

Teraz proste zadanie logiczne . Sami wiecie ile zarabiacie ,członkowie waszych rodzin i przyjaciele. Jeżeli my Polacy zarabiamy 1000-4000 brutto ( zawyżając realia bo zdecydowana większość jest bliżej pierwszej liczby , średnia dla Polaków to maksymalnie 2500 brutto. A że średnia krajowa w 2017r wyniosła 5000 PLN brutto .Tu stawiam pytanie :To ile średnio brutto dostaje co miesięcznie każdy będący na etacie z tej 5-milionowej mniejszości, z której, na etatach pozostaje nie więcej niż 30 procent.[2] Oficjalnie ICH i nas razem, jest 38 mln. Ale z nas zmuszona jest do pracy znacząco ponad połowa populacji.

Oszacowaliście już średnie zarobki owych etników? Póki nie rozwiążecie, to jako podpowiedź podrzucę wskazówkę z cytatu ICH minister. Tow. Bienkowska zrządu premiera -gauleitera  folka-dojczaTuska , określiła tę kwestię  w rozmowie ze swymi pobratymcami dosłownie tak: „tylko złodziej ,albo idiota(nie chodziło tu o idiotę Polaka, ale właśnie o swoich etników! ) pracuje za 6000 zł!” [3]

 

Podsumowując: za sprawą propagowanej odgórnie mitologii „wypędzenia’68 Żydów z Polski”mamy kolejny, jak miało miejsce podczas fałszywej „odwilży 1956”  propagandowy  kamuflaż mający raz kolejny przykryć ( tym razem za rzekomą emigracją ogółu żydowskiej mniejszości z PRL) żydowski rodowód trwającej niezmiennie od 1945r po stan obecny AD 2018 rasistowsko-talmudyczno- sowieckiej władzy. To współczesna pasożytnicza bandycka kasta urzędnicza z głównym ośrodkiem etniczno- decyzyjnym skumulowana w lewobrzeżnej Warszawce. Tak samo jak ich przybrani w komunistyczne piórka przodkowie, robią wrogą robotę dla Polski i Polaków i tak samo są zainteresowani ukryciem swego prawdziwego azjatyckiego pochodzenia i swego radzieckiego obywatelstwa czyli …defacto braku legalnego nabycia i posiadania polskiego obywatelstwa, a tym samym bezprawnego sprawowania państwowych funkcji urzędniczych! Stąd owa tak namiętnie współcześnie propagowana z ICH strony kłamliwa, antypolska i rasistowska mitologia o przepędzeniu Żydów z Polski w 1968r. 

Dlatego też podobnie jak w przypadku wcześniejszej konfrontacji o polskie kryto  żydokomunistycznych ,,frakcji puławskiej’’( żydo-litwackiej) i ,,natolińskiej’’ (sowieto-chazarsko-gojowskiej+ folksdojcze) w PRL, tak między ową ,,niby –lewicą’’ a ,,niby-prawicą’’ w ,,3-ciej eRPe” z punktu widzenia nas Polaków nie ma większego istotnego znaczenia ,która z owych frakcji oficjalnie sprawuje władzę. Czy robi to NKWD, czy UBP/ ABW, WSI/ PO czy PIS z przybudówkami , to dalej gra chamów i żydów,rozgrywająca od już 7-miu dziesięcioleci nas jak naiwne dzieci[4]! Podobnie, jak obecnie rozgrywają to z Rosjanami, Litwinami i Rusinami wszędzie te same pochodzeniem co „nasza”, pasożytnicza ,zawłaszczająca władzę i struktury owych państw arcypasożytnicza, zawsze  wroga wszystkim tzw.„gojom”, etniczna mniejszość.

        Już rozumiecie dlaczego my Polacy , 30 lat po rzekomym „upadku komunizmu” nadal, jak za sowieckiej okupacji, jesteśmy pariasami[5] we własnym Kraju?!

Koniec (części siódmej )

 

E. Kościesza[1] Liczebnością owych tzw.Żydów, obecna Polska to niemal drugi Izrael. ( notabene obecna populacja Palestyńczyków w historycznej Palestynie to ok. 5 mln. Ponieważ rdzennych Polaków w Polsce, mimo polityki ludobójstwa i depopulacyjnej lat 1939-2015 , nadal żyje co najmniej 30 milionów! Więc aby nadal rządzić wbrew naszym żywotnym interesom, nie mogą jak Aszkenaziści z Israela pacyfikować nas na podobieństwo Palestyńczyków, Na razie robiąc krecią robotę w naszym kraju muszą podszywać się za Polaków , (sowieckiego nadania poP-y )

 

[2] ONI ,prowadząc rządową antygojowską politykę antyrodzinną narzucanego odgórnie ubóstwa, jak zawsze propagując aborcję tradycyjnym terytorialnym nacjom., a tym samym narzucając ujemny przyrost naturalny. Stąd na polską parę rodziców zmuszonych oboje do podjęcia zarobkowej pracy za byle co, nie przypada nawet półtora statystycznego potomka.

Równocześnie  sami kopulują i mnożą się na potęgę Na parę rodziców w onej populacji przypada co najmniej czworo dzieci- - które od lat pięćdziesiątych zeszłego stulecia non stop dostają miesięcznie nie 500+ ,ale naszym kosztem swoją średnią ICH zarobków przypada na każdą osobę w rodzinie średnio co najmniej 5000+ .

 

[3]Przy wydatkach na płacę 95 mld miesięcznie , na ogół Polaków przypada z tej puli 42 mld PLN . Stąd średnia wypłata na każdego będącego na etacie tzw. Żydaprzekracza 30 tyś PLN miesięcznie brutto! Dlatego tow. minister Bieńkowską , słusznie zauważyła, że spośród z jej uprzywilejowanych rodaków : „tylko złodziej albo idiota pracuje za 6000 złotych”.Warto tu dodać iż przy przekroczeniu rocznych zarobków127890 zł brutto , wszystko ponad tę sumę pozostaje wolne od opodatkowania składką ZUS –tak się ustawiła lichwiarsko- pasożytnicza chazarska mniejszość etniczna w II PRL.

 

[4] Trzeba przyznać tu rację przedstawicielom opcji „chamów” tych chazarsko-sowieckiego i niemieckiego pochodzenia ,onych z Warszawki, i od TVN-u , twierdzących ,że opcja PiS-u (żydy ,w tym także te polskie- ponieważ wbrew mitologii holocaustu od 0,5 do 1 mln. żydów polskich przeżyło niemiecki Holokaust ) przekupiła za 500+, rabowaną przez jednych i drugich obłożoną lichwiarskim podatkami bez ograniczeń od 1947r,, polską większość. Prawda ,jest także taka , że poza tym jednym przypadkiem 500+, Polacy żadnego realnego socjalu od naprzemiennie rządzących, czy to ze strony „chamów” czy to „żydów”, nigdy wcześniej nie otrzymali. Niestety dla nas obecne 500+ ,też jako pierwszy socjaldla Polaków od czasu „upadku komunizmu”, też nic nie zmieni , choćby dlatego że, po kolejnej szopce wyborczej ,gdy  do władzy wrócą „chamy” ,znów zostanie anulowany. 

[5] Parias- członek kasty najniższej, w Indiach i Birmie z której rekrutuje się wielu robotników rolnych i służby domowej; stąd potoczne znaczenie iż   wyłącznie z racji swego pochodzenia traktowany jakowyrzutek, człowiek wzgardzony, uciśniony, nędzarz, niewolnik

KOMENTARZE

  • "Żydzi" według prof Uniwersytetu Hebrajskiegho Shmula Sanda są "narodem wymyślonym"
    Właściwie w sensie naukowym nie było ucieczki narodu wybranego z Egiptu,e błądzenia setek tysięcy wybranych po pustyni, króla Salomona ani zdobywania Ziemi Świętej itp. Nie było też całkowitego wypędzenia "narodu żydowskiego" z tej ziemi przez Rzymian za karę za powstanie. Prof. Shmul Sand wyraził raczej wątpliwe przypuszczenie, że aszkenazyjczycy z Polski i ZSRR to potomkowie Chaarów umożliwiając mitologię narodu ukraińskiego jako chazarskiego a palestyńskiego jako żydowskiego.
    "Marzec 1968" pełnił różne zamierzone i niezamierzone funkje ale głównie raczej jkospowodowanie dodatkowej "aliji" wybranych do pomocy kolonizatorom Palestyny po i w czasie wojenarabskuich. Wybrani nie byli zbyt potrzebni w Palestynie i pisywali rozpaczliwe listy oraz w chyba większoci pojechali od razu do rozwiniętych krajów cywilizacji europejskiej np Szwecji. Już w 1948r po ustanowieniu państwa żydowskiego w Palestynie przez ONZ na wniosek Gromyki w likwidowanych "obozach ONZ dla uchodzców z za żelanej kurtyny" zabójczo niedostępnych dla normalnych Polaków zwolniono 200 tysięcy (słownie dwieście tysięcy" takich uchodzców z ZSRR przez PRL, dla których diety obozowe były ważniejsze od dalszej "aliji" (podniesienia z diaspory w ZSRR do Palestyny).
    Poza "Żydami" rasowymi talmudycznie jako potomkowie Abrachama po kądzieli wszystkich można uważać w jakimś sensie za żydów np według Nowego Testamentu, filozofii pasożytniczej Marksa o charaktedre naukowym, interesowności lub wiary wwe właściwość każdej kropli krwi talmudycznej rasy jako nadziei pasożytnictwa nawet po wsze czasy.
    Więc Polaków właściwych z przewagą korzeni sarmackich a tym bardziej korzeni rzymsjich legionistów, który zabłądzili w litewskich puszczach nie mówiąc już o kozakach z korzeniami chazarskimi lub Ruskich a z korzeniami Rusow i Waregów a nawet Litwinów etnicznych zdepolonizowanych z inicjatywy księży z litewskijęzycznego seminarium tez można użydić.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031