Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 14 komentarzy

Kościesza

Kościesza - Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich, bez zmiany treści.

Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę:

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cz. II Bitwa między PO kontra PiS ,czy PO-PiS kontra „polskie słoiki”?

Bitwa między PO kontra PiS ,czyPO-PiS kontra „polskie słoiki”?

 

Jak wspomniałem w części I-szej:„Kurski od Michnika zawsze zostanie wiernym bratem Kurskiemu od „dobrego zmienka” –czyli: ta odgrywana POPiSu wojna teatralna, tak jak między talmudycznymi braćmi z rodu i z wiary, nigdy nie była , nie jest i nigdy nie będzie między nimi prawdziwa i totalna! Owa odgrywanapopisowska maskirowka, jest środkiem do tego by nadal było ,tak jak było czyli Polaków wyciąć nawet z realnego współdecydowania o samych sobie !       

A teraz konkretniej, dowody do ukazania tej reguły,  nie tylko paraprzysłowiami:Na pytanie o stosunek jaki mają do mieszkających w Warszawie Polaków walczące o koryto w Warszawie owe frakcje, ,jednoznaczną odpowiedź jednej strony ukazuje sprawa notorycznego i bezkarnego łamania przez nie kodeksu wyborczego[1]. Łamiąc go ewidentnie uprawiają szeroką kampanię wyborczą na ponad pół roku przed jej dozwolonym ustawowo w owym kodeksie momentem rozpoczęcia! Ale widać ograniczenia tzw. kodeksu wyborczego odnoszą się jedynie do tych „równych” reprezentatywnie polskich komitetów wyborczych, nie do tych etnicznie „równiejszych” ( czyli reprezentatywnie współczesnych orwellowskich świń) ,których owe narzucone rygorem Polakom kryptobolszewickie prawo, nie dotyczy!

Dowód drugi jednoznacznie antypolski stosunek owych obcych etnicznie frakcji walczących o warszawskie koryto ukazuje  sprawa zaboru i grabieży stołecznych nieruchomości dokonanych przez mafię opartą personalnie na członkach trzeciego i czwartego pokolenia UB. Grabież jawnie firmowaną przez największy współcześnie istniejący Judenrat w Europie, zwany  Radą Miasta st Warszawy .

RMstW robiący z miejskich instytucji na masową skalę przechowalnię obcych etnicznie nierobów- biologicznych potomków funkcjonariuszy KC PZPR/MBP [2]. Z drugiej strony dla owych cadyków na stołkach radnych RMW, jawny zabór polskiego mienia dokonany na nieruchomościach tak jak praktykowano to za niemieckiej, czy sowieckiej okupacji 1939-1956, to dla współczesnych pop-ów  tylko codzienna premiowana praktyka urzędnicza w Urzędzie Miasta st. Warszawy.

Ową praktykę urzędniczą przejęli genetycznie współcześni urzędnicy miasta stołecznego po swych biologicznych przodkach ,którzy nim w drugiej połowie lat czterdziestych zeszłego stulecia zaczęli obsadzać etaty urzędnicze w stolicy polskiej kolonii, uprzednio zajmowali się tym procederem w Polsce Wschodniej która znalazła pod okupację Sowietów od jesieni 1939r! Sprawa tej urzędniczej hipergrabierzy dokonanej pod szyldem „reprywatyzacji” na Polakach,  to także świadectwo talmudycznej bezkarności i etnicznej bandyckiej solidarności między głównymi instytucjami oraz etatowymi sejmowymi partiami politycznymi tzw. III eRPe.

Mimo niebotycznej  skali dokonanych krzywd ,przestępstw, nadużyć ,matactw, co najmniej jednego morderstwa , mimo wreszcie „dobrej zmiany” władzy i powołania ponad dwa lata temu komisji ds. tzw. reprywatyzacji …wszyscy znani winni sprawcy, z naczelnym pasożytem Gronkowcem Walzowatym, zamiast orzeczenia o przepadku mienia i odbywania natychmiastowego aresztu a następnie wieloletnich wyroków odsiadki  pozostają na wolności i na dotychczasowych stołkach, gdzie dalej będą czynić, co czynili dotąd!

Jedni drugim tj. warszawkowe Chamy, warszawkowym Żydom,ani odwrotnie poza czasowym odsunięciem grupy etnicznych pasożytów od głównych polskich konfitur (zawłaszczanie przez urzędniczych pasożytów z jednej lub drugiej frakcji zarządów spółek skarbu państwa ) nigdy krzywdy od 1945 r wzajemnie sobie nie uczynili i nie uczynią. Ani przy tzw. Odwilży’56,ani nawet po rzekomym upadku komunizmu ’90, ani przez 3 lata od „dobrej zmiany”! Nikt z owych etnicznych zbrodniarzy, nie poniósł żadnej odpowiedzialności za dokonane na Polakach na Polsce zbrodnie, grabieże i krzywdy!  

Szczególnie ,że owe frakcje toczące bitwę o koryto w Warszawie, było nie było, łączą te same aszkenazyjskie , czy jak prościej powiedzieć, chazarskie, jak i rosyjskie, ale w żadnym razie ani polskie, ani warszawskie korzenie i rodowód! Warszawa dla NICH to jedynie kolejny już  po Wilnie ,Lwowie, polski folwark z Gdańskiem, Poznaniem i Wrocławiem do ograbienia.

Na drugi szereg owej etnicznej mafii , wyrasta wstępujące politykę kolonialną czwarte pokolenie pop-ów. To ci sami, którzy nie kryjąc zamiarów bezczelnie obnażają je tytułując swoje lokalnie portale np. „Nasze miasto”, a lokalne sitwowe ugrupowania wyborcze np. „Miasto jest nasze”! Czyli k…wa czyje !? Niby Singerów, Bermanów, Weisów i Morganów?! Co to niby mają dostać polskie miasta jak otrzymuje się rodzinną schedę po dziadkach czy rodzicach. Notabene, w polskim przypadku ,nawet najwięksi magnaci w okresie złotej wolności szlacheckiej nie poważyliby się jawnie na taką bezczelność ,by zawłaszczać sobie niczym folwark z trzodą  jakiekolwiek polskie miasto Rzeczypospolitej,jak to robią obecnie etniczne mafie II PRL !

        Z tego tylko co zostało tu nakreślone, dla Polaków mieszkających w prawobrzeżnej Warszawie i lewobrzeżnej Warszawce, wybór między kandydatami PO a PiS ,czy resztą bandy czworga na urząd prezydenta m. Warszawa, czy do rady miasta, czy sejmiku, to przysłowiowy wybór między dżumą, czarną ospą a cholerą. I dopóki wszystka trzypokoleniowa  określana pogardliwie przez Chazarów „słoikami” polska grupa mieszańców Warszawki zamiast oddolnie samodzielnie się zorganizować, będzie dawać się napuszczać na siebie nawzajem współczesnym pop-om w ramach odgrywanego przez NICH teatralnego antagonizmu , to nawet mimo czasowego zelżenia doli w wypadku przegranej frakcji chamów z PO, będzie jak było: nikt za popełnione przestępstwa, krzywdy nie beknie, a chazarskie mafijne interesy robione kosztem polskiej ludności miasta i całego (nadal póki co etnicznie Polskiego) Kraju  będą znów kwitły, w najlepsze, tak jak to się dzieje nieprzerwanie od 1990r ! Ale żeby dojrzeć do możliwości prowadzenia własnej rozgrywki politycznej o wpływ na władzę i przeciwstawić się etnicznej mafii i urzędniczej nomenklaturze , trzeba najpierw przestać być chazarskim przydupasem i ICH białym murzynem. Stać was na to, by obstawić własnych, wiarygodnych polskich pochodzeniem przy tym reprezentujących nie jakiś grupowy etniczny, ale wasz konkretny publiczny interes  warszawiaki made in Poland”?Czy stać was  by wreszcie przestać być dla nich słoikami i wydymać waszych obecnych chazarskich panów- „warszawiaków made in Russia” -z władzy w Warszawie i nad wami jeszcze w 2018r …?!

 

Koniec części II- giej

 

Eugeniusz Kościesza


[1]Kodeks wyborczy Art. 104.Kampania wyborcza rozpoczyna się z dniem ogłoszenia aktu właściwego organu o zarządzeniu wyborówi ulega zakończeniu 24 godziny przed dniem głosowania .Tymczasem kampania wyborcza ze strony faryzeuszy zarówno z PiS jak i z PO trwa w najlepsze od początku 2018r roku , podczas gdy  zarządzenie o terminie wyborów na 21 październikakancelaria Premiera RPpodała dopiero14 sierpnia!

Notabene w tym samym punkcie ten sam kodeks w tym samym stopniu bezkarnie łamały notorycznie siedem miesięcy przed dozwolonym terminem agitacji wyborczej wymienione na wstępie koncesjonowane przez KRRiTV ośrodki propagandy RiTV, zawłaszczane przez te same co wystawiające owych kandydatów etniczne frakcje ! 

[2]Judenrat w Europie, zwany  Radą Miasta Warszawy-zadziwiający jest stan liczebny owej Rady niczym nie realnego ciała politycznego, a raczej głównego zmilitaryzowanego kibucu na trenerach okupowanych z własną policją i tzw. firmami ochroniarskimi

Gdy policzy się wszystkich radnych z rad warszawskich dzielnic i doda do nich rajców Rady Miasta, okaże się, że Warszawa liczy łącznie aż 469 radnych. To ponad 9 razy więcej, niż w Nowym Jorku.

Na sprawę zwrócił uwagę serwis Republika, który dodał przy okazji, że w Paryżu (2,3 mln mieszkańców) radnych jest "tylko" 172, a berlińska rada miasta posiada 100 reprezentantów. Przy czym stolica Niemiec ma blisko 3,5 mln mieszkańców, a Warszawa (stan w dniu 31 grudni 2014) – trochę ponad 1,7 miliona. W Los Angeles (4 mln) radnych jest tylko 15. Jednak najgorzej stolica wypada z w porównaniu z liczącym ponad 8,3 mln mieszkańców Nowym Jorkiem, w którym rada liczy... 51 osób.

469 radnych to konkretne pieniądze. Według przepisów, wysokość diet przysługujących radnemu gminy nie może przekroczyć w ciągu miesiąca łącznie półtorakrotności kwoty bazowej określonej w ustawie budżetowej dla osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe na podstawie przepisów ustawy o kształtowaniu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej oraz o zmianie niektórych ustaw.W 2015 r. kwotę bazową dla osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe ustala się w wysokości przysługującej tym osobom w 2008 r., czyli w wysokości 1.766,46 zł. Oznacza to, że w 2015 roku maksymalna wysokość diety przysługującej radnemu gminy liczącej ponad 100 tys. mieszkańców ciągu miesiąca wynosi 2.649,69 zł. Jeśli pomnożymy to przez cztery lata kadencji, wyjdzie nam spora suma.

Warto dodać, że z tych pieniędzy nie odprowadzane są żadne składki, a sama dieta też nie jest opodatkowana (kwota wolna od podatku wynosi obecnie 3,091 tys. zł).

ttps://wawalove.wp.pl/warszawa-ma-rekordowa-liczbe-radnych-ponad-9-razy-wiecej-niz-w-nowym-jorku-6178737410140289a

 

Czy jest szansa na zmniejszenie tej liczby? Bardzo mała. Stosowną ustawę musiałby przyjąć Sejm. Tylko czy posłom będzie zależało na obcięciu liczby radnych, skoro w samorządach zasiadają ich partyjni koledzy z bandy czworga II PRL:? A przecież do tego dochodzą dla „przyjaciół królika” odpowiednie etaty urzędnicze, posadki w owej jawnie antypolskiej dowodzonej przez ubeków jude-polizei działającej pod szyldem tzw. straży miejskiej czy lukratywne kontrakt w ustawionych przetargach dla „firm rodzinnych”. 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Ja to tylko mam jedno marzenie które dotyczy nadchodzących wyborów samorządowych.
  Nie jest nim zwycięstwo PIS w całej Polsce, nie jest to nawet zwycięstwo P.Jakiego w Warszawie.
  Ja czekam tylko, aż te sprzedajne gumofilce z PSL-u doznają druzgocącej porażki i przestanie to goowno istnieć raz na zawsze.
 • Autor
  Po przeczytaniu tego BEŁKOTU , komentarz jest autorstwa W. Łysiaka, znanego pisarza:" waszmości "somthing pojebałoś"!!! Jeżeli ty mieszasz bandę złodzei i kombinatorów z PIS, to oznacza , że powinieneś sobie kupić opatkę i robić babeczkiw piaskownicy, bo o polityce nie masz pojęcia!!!
 • Do @Husky 22:19:06
  Przypominam ! PSL to typowa żydowska partia udająca polską partie !!!!

  Tam polaków Słowian w PSL NIE MA ! [ żydostwo w Warszawie systematycznie niszczyła polskich obywateli w PSL ]


  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH.
 • @Husky 22:19:06
  Czy ty naprawdę jesteś taki głupi, czy zainkasowałeś?
 • @ele 07:32:02
  Dlatego trzeba takich kandydatów, że bez względu kto wygra zawsze wygra NASZ!
  I tak, kandydatem PiS na prez. W-wy był Bielecki a kandydatem PO była Gonkiewicz Waltz.
  Co ich łączy?
 • @wercia 09:22:40
  Bądź bardziej wyrozumiała. On już taki jest. Po prostu zamienił się na głowę z psem. Co prawda z rasowym ale ... czego można oczekiwać od psa.
 • @wercia 09:22:40
  Zjedz snikersa
 • @Robik 09:37:16
  Fredzik nie szalej
  Pisz czego potrzebujesz.
 • @ele 07:32:02
  Żydostwo straciło koryto i dlatego tak drą ryje
 • @zibi 23:14:42
  Autor bardzo celnie podkreśla fakt że Polską rządzi mafia żydowska wyłoniona z solidaruchów.

  Z jednym się nie zgadzam z autorem
  Moim zdanie ten konflikt wewnątrz chazarski między Po i PIS jest prawdziwy , nie teatralny... ale to jednak konflikt w jednej chazarskiej "rodzinie"
  PO trzyma z Chazarami z Niemiec i UE a PS z Chazarami z USA.

  Jak wiemy UE i USA się ostatnio gryzą by nie powiedzieć rozwodzą.
  Konflikt Po-PIS ma te same korzenie.

  PSL to inna bajka to bezideowe sprzedawczyki ich interesuje wyłączne koryto i ich własny prywatny interes (to aspiranci na ziemskich posiadaczy gnoją chłopów a sami się obławiają w setki hektarów ziemi)

  Partią Polską i chłopską zarazem była Samoobrona Lepper.
  Jak zostali potraktowani przez PO i PIS oraz PSL ? Wszyscy wiemy, pamiętamy... i to by było tyle Polskości w Polskiej Polityce.

  Jest jeszcze SLD Oleksego i Millera (nie Kwaśniewskiego) i też pamiętamy jak zostawali odsuwani od władzy Oleksy, Miller..

  Jest też Jan Olszewski który reprezentował Polską prawicę ...też pamiętamy jak skończył/

  Polska od 89r to żydowska kolonia ze wszystkimi tego konsekwencjami.
  Jak będą bunty Polaków to żydzi najemnikom każą strzelać do tłumów.
  Media żydowskie będą nazywać buntujących się Polaków terrorystami..

  Jeżeli Putin i Xi nie zgaszą tego globalnego żydostwa to jeszcze się doczekamy takich czasów.
  Polacy w Polsce są jak Palestyńczycy w Palestynie.
 • @Husky 10:08:25
  A tu się nie zgadzam. Jak na razie nic nie straciło.
 • @Oscar 10:52:31
  //Polacy w Polsce są jak Palestyńczycy w Palestynie.//
  Mea culpa.
  Nie wiedziałem.
  Wstyd.


  Odlot !!!!
 • Propaganda szerzona przez kręgi PiS rozmija się z faktami
  Tak dla ciekawostki przytoczę badania IBRiS rządy Hanny Gronkiewicz Waltz pozytywnie ocenia 60% Warszawaków, badanie z 4 września 2018.

  https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-samorzadowe-2018/aktualnosci/news-sondaz-jak-warszawiacy-oceniaja-rzady-gronkiewicz-waltz,nId,2626752

  Jest to dość normalne, bo Warszawiacy widzą co zmieniło się za rządów HGW, a także pamiętają marazm czasów L.Kaczyńskiego, rozkopanie Krakowskiego Przedmieścia za czasów Marcinkiewicza, bez planów, bez dokumentacji, co spowodowało iż przed kilka lat chodziliśmy w błocie.

  Prawda, której PiS się boi jak ognia mówi, że kamienice z ręce czyścicieli wydawali zarówno urzędnicy PiS jak i PO. Kamienicę w której mieszkała zamordowana Joanna Bielska wydał w ręce czyścicieli urzędnik z ramienia PiS z nadania L.Kaczyńskiego Mirosław Kochalski, pomimo uznania, że wydanie to nastąpiło z naruszeniem prawa, dziś zajmujący wysokie stanowiska w ramach karuzeli stanowisk rozdawanych swoim przez PiS.

  Nie miał bym nic przeciwko temu, by wybrać osobę z PiS, choć PIS bardzo słabo zapisał się w historii Warszawy, gdyby wystawili człowieka kompetentnego.
  Patryk Jaki to typowy dyrektor przywieziony w teczce, o kompetencjach przypominających film "Poszukiwana, poszukiwany", co dyrektor przenosił jezioro bo mu w układzie budynków przeszkadzało.

  Kompletny brak znajomości miasta, typowy słoik, co mieszkał w Warszawie od 7 lat, ale podatki płacił dla Opola. Bez zespołu mającego choćby minimalne pojęcie o Warszawie, prowadzący kampanię w sposób typowo populistyczny, powstańcom dam bezpłatne bilety komunikacji, choć powstańcy od dawna takie bilety mają.

  Ale w PiS kadr nie ma, niekompetentna magister prawa przewodniczy TK, ukarana dyscyplinarnie sędzina ma być w organie dyscyplinarnym sądownictwa.
 • @Zawisza Niebieski 11:28:08
  Stary, szkolony w Moskwie, PRLowski trep do spółki z żoną o wyglądzie i rozumie garkotłuka
  Wydymali Warszawiaków na 100 mln. zł.
  3 RP, ten kraj, państwo Parady Oszustów w pigułce

  https://pbs.twimg.com/media/DmRlN-qX4AA8B9C.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DmRlOSEX0AUthXG.jpg

  Robelek to przeszkolony w Moskwie trep i były doradca MON - Komorowskiego następnie Szmajdzinskiego.
  Koło się zamyka.

  Układ dba o siebie.

  Czy w Warszawie mieszkają sami idioci i kretyni tzn.słoiki ze Sraczej Kępy
 • @Husky 11:37:40
  Czy w Warszawie mieszkają sami idioci i kretyni. Twoja opinia, ty podobnież w niej mieszkasz, więc jeśli o swoim otoczeniu masz takie zdanie, to mnie nie wypada protestować.
  Na Saskiej Kępie wielu mądrych ludzi mieszka. A Szmulki, Praga, zawsze szemraną opinię miała.

  Ile razy ci pisałem, nerwowość u tych, co im się miliony należały sięga zenitu. Jak tam na Szmulkach, potraficie jeszcze ręce w kieszeniach utrzymać? Czy już jesteście tak w "Sraczej Kępie", że już plaskacze lecą tam i tu. Ostatnio Pawłowicz marzyła, by ktoś ją z plaskacza potraktował. Cała kultura PiS, najsprawniejsze komórki mózgowe w pięści się mieszczą.

  Tylko co ta informacja co tu umieściłeś ma wspólnego z tekstem? Dwa obrazki musiałeś gdzieś wstawić a nie wiedziałeś gdzie, jak niekompetentny zespół Jakiego, zdjęcia mostu na Wełtawie do Warszawy, zdjęcia śmieci w Grecji w Warszawie, jak komunikację Sofii, znacznie słabiej się rozwijającą niż w Warszawie Warszawiakom jako wzór do osiągnięcia gdy jego ekipa będzie rządzić.

  Czy nadal Jaki jeździ służbową limuzyną z kierowcą na prywatne spotkania wyborcze?

  On już w Opolu się wykazał, czemu tam na prezydenta nie startuje? Czyżby dlatego, że tam go ludzie znają?
 • @Zawisza Niebieski 11:52:54
  //Czy nadal Jaki jeździ służbową limuzyną z kierowcą na prywatne spotkania wyborcze? //

  a ty co ?
  MOSSAD ?
  GRU ?
  czy tylko książkę piszesz
  Konstytucja
  Konstytucja
  Konstytucja
 • @Husky 12:14:10
  Nie, ja jestem podatnikiem który co miesiąc na takich darmozjadów, jak Jaki, jak Misiewicz, co na prywatne imprezki służbowymi samochodami jeżdżą, podatki płacę.
  Konstytucja Jędrek, tak Husky, to księga, której słowo strzec przysięgają prezydenci i jest to ich sprawą honoru, Tak było i z Dudą no ale w PIS, honor, uczciwość, prawo to słowa zupełnie nieznane. Na argumenty plaskaczem się odpowiada. Najwyższym prawem tam jest wola "zwykłego posła". Ot taki sort. Teraz tylko czekamy na ocenę tych faktów przez Trybunał Stanu. Ale spokojnie poczekamy.

  A MOSSAD? Powiedz mi skąd na Szmulkach znają hasła wyborcze wcześniej niż oficjalnie ogłasza to PIS. Przecież przed ogłoszeniem są one tajne a ty znałeś np. hasło "zabrali złodziejom (czyi w rozumieniu PiS, wszystkim gojom nie z PiS) a dali dzieciom (swoim dzieciom)" zanim oficjalnie PiS to ogłosił? Jakaś komórka MOSSAD na Szmulkach się zainstalowała?
 • @Zawisza Niebieski 12:33:48
  Ja tylko broniłem Konstytucji

  pa,pa,pa
  nie ta liga
 • @Zawisza Niebieski 12:33:48
  Z kundlem nie warto dyskutować.
  Póki co, czekamy na Filipińczyków.
  Zdradziecki PiS-uarowy rząd czyni przygotowania na sprowadzenie do Polski milionów Filipińczyków.
  "Mam nadzieję, że jesienią uda nam się zawrzeć przynajmniej wstępne porozumienie z filipińskim rządem ws. zatrudniania pracowników, jesteśmy na dobrej drodze – powiedział PAP z górą miesiąc temu wiceminister resortu rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed.
  Filipiny delegują ok. 10 mln obywateli, kraj liczy ok. 110 mln. Mają to dosyć dobrze rozwiązane, bo koordynują to przez rządowe agencje zatrudnienia. Wybrano Polskę, bo nasz kraj jest im bliski kulturowo, m.in. ze względu na wiarę katolicką – powiedział wiceminister Szwed."
  Miejmy nadzieję, że ci zdrajcy kiedyś za to wszystko odpowiedzą!
 • @Robik 14:10:10
  POdobno to i ziemia jest płaska
  POyeby sieją ferment,wrzucają niesprawdzone linki do idiotycznych njusów.
  A i tak te nierozgarnięte POyeby nie rozumieją różnicy pomiędzy katolickim pracownikiem z Filipin, który przyjeżdża na kontrakt, a islamskim dzikusem, który wali do Niemiec na socjal. To piszą POzłodzieje i komuchy oderwane od koryta. ... oni uważają że Polacy nie wiedzą jaką jest róznica między słowem IMIGRANT a EMIGRANT.
  To jest celowe jątrzenie
  Zawracacie dupę pod która wam się już pali
 • @Husky 15:20:15
  Jak na "katolika" to zbyt łatwo rzucasz na lewo i prawo "poyebami" a o jątrzenie powinieneś oskarżyć PiS-uarowego ministra.
 • @Robik 15:41:18
  https://www.empik.com/maly-slownik-wyrazow-klopotliwych-banko-miroslaw,339175,ksiazka-p
 • @Husky 15:20:15
  Nie dyskutuj z "myślącymi inaczej", bo podzielisz ich poglądy i pokonają Cię doświadczeniem!!!St. Lem:"dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, że w Polsce jest tylu idiotów"!!!
 • @Robik 15:41:18
  Cały problem w tym, że ci co najgłośniej krzyczą jakimi są "katolikami" ci co zielonego pojęcia o katolicyzmie i chrześcijaństwie nie mają. Cały ubaw z Huskym, że on co chwila się podkłada i wystarczy lekkie popchnięcie palcem a już zaorany. Przykład. Zdania nie napisze, by obelg nie użyć. Jego cieszy, gdy napisze słowo "poyeb", i myśli, że kogoś tym wkurzy. Jedyny efekt jaki uzyskuje to uśmiech politowania.

  Jak napisał Stanisław Lem, Póki nie było internetu póty nie wiedziałem, że na świecie tylu idiotów, nie raz te mądre słowa powtarzam. Tyle, że świat dzieli się na pożytecznych idiotów, tym należy wybaczyć i edukować, oraz zadaniowców, realizujących konkretny program partii niszczącej Polskę. A, że PiS realizuje program Polska w ruinie nie ma najmniejszej wątpliwości.
  Dziś Gliński wypowiedział się, że Europa nie traktuje Polski poważnie. Ma rację, bo czy można traktować poważnie ludzi, którzy cieszą się, gdy jedna kobieta bije po twarzy drugą kobietę? Ludzi, co przysięgają, że będą strzegli konkretnej konstytucji a później na wniosek człowieka który nie pełni żadnego ważnego urzędu, ot jest zwykłym posłem, sprzeniewierzają się swojej przysiędze. Póki nie było internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Póki nie było PiS Kurski też tego nie wiedział, później jakże znamiennie określił ten elektrorat. Naród głupi wszystko kupi. To jest hasło które przyświeca zarówno mediom zależnym od PiS jak i polskojęzycznym mediom zależnym od zakonu redemptorystów. W Smoleńsku była sztuczna mgła, później magnes ściągający samolot, a na koniec wybuch termobaryczny, co rozwalił na milion kawałków samolot nie naruszając ciał jego pasażerów. Naród głupi wszystko kupi... a gdyby nie chciał, to zaraz pojawi się armia zadaniowych trolli, a po niej pożytecznych idiotów.
 • @zibi 19:55:06
  Masz rację.
  Ale podoba mi się ich wiarą w cuda.
  Ich walka z własnym cieniem
  To jest piękne i dla takich musimy tu być.
  Wspierać ich, wspierać...nadzieją że to jeszcze nie koniec.
  A może jednak ten mesjasz z Brukseli wróci.
  Może uratuje ten kraj przed zagładą
  Ale te dwa - trzy procenty w wyborach na jesieni przyszłego roku to jest dla nich nawet realne.
 • @zibi 19:55:06
  Nie słuchaj myśliących inaczej, niż linia propagandowa prezesa i partii Pycha i Szmal, bo mogą cię przekonać, że coś jest nie tak. Wierz nieustępliwie, że jedyną pawdę dostajesz w codziennych przekazach. Masz wierzyć, nie myśleć, nie porównywać zdania innych, tylko myśl partii jedyną prawdą jest. A jeśli fakty temu przeczą, tym gorzej dla faktów.
  Prawda?

  Nie wierzę, żeby Huskyego, Kulę Lisa dało się do prawdy przekonać. Husky zna i realizuje linię propagandową PiS zanim ktokolwiek pozna to oficjalnie.
  Można przekonać osobę błądzącą, ale nie politruka, ten wbrew faktom będzie twierdził iż to on ma rację.
 • @zibi 19:55:06
  Rycerz zna i realizuje linię propagandową Platformę Obłudy zanim ktokolwiek pozna to oficjalnie.
  Można przekonać osobę błądzącą, ale nie politruka/dziennikarza, bo ten wbrew faktom będzie twierdził iż to on ma rację.
  Jak go złapią za rękę to i tak powie że to nie jest jego ręką.
  Tak elektorat anaflabetow + już ma.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031