Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 14 komentarzy

Kościesza

Kościesza - Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich, bez zmiany treści.

Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę:

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cz. III Bitwa między PO kontra PiS ,czy PO-PiS kontra Polacy ?

Cz. III

Bitwa między PO kontra PiS ,czyPO-PiS kontra Polacy ?

 

Jak nadmieniłem na wstępie części 1-szej tego postu: „Co cztery lata ,w rok w którym mają mieć czas wybory samorządowe ,cała Polska od Tatr po Bałtyk wbrew swej woli ,wbrew zainteresowaniu wynikającego z faktu braku biernej i czynnej wyborczo przynależności do tego obszaru , notorycznie podawana jest medialnemu bombardowaniu na temat tzw. bitwy wyborczej o Warszawę. Cały ten ogólnokrajowy zgiełk wzajemnego szczucia walczących o władzę frakcji realizowany jest przez ściśle koncesjonowane postkomuniczną oligarchię ośrodki masowej propagandy od TVP po TVN. Ośrodki propagandy które zamiast uprawiać swoje szczucie włącznie w dozwolonym na kampanię wyborczą okresie tj. po rejestracji komitetów dokonanej już po 14 sierpnia br. , od początku roku kalendarzowego łamią notorycznie obowiązujący kodeks wyborczy. Po za tym, zamiast robić to wyłącznie  dla potencjalnie zainteresowanych, czyli nadajnikami o zasięgu lokalnym w ramach (co najwyżej!) mazowieckiego obszaru wyborczego ,to wylewają na ponad pół roku przed dozwolonym ustawowo czasem koszerną żółć na temat między frakcyjnej kampanii wyborczej o stołki w Warszawie na cały Kraj.”

 A robią to bezprawnie notorycznie łamiąc artykuły i 104 i 506 Kodeksu Wyborczego[1] . Czemu więc naprawdę ma służyć owa notorycznie i bezprawnie wciskana przez owe ośrodki agitacja wyborcza , za uprawianie której, powinny wszystkie one utracić i zostać trwale pozbawione swoich dotychczasowych koncesji. O co naprawdę idzie w onej rozgrywce POPiSu, TVP i TVN-u i innych chazarskich Polsatów? Chodzi o to, że tak samo , jak udając ów rzekomy spór między PO a PiS - zawłaszczają władzę nad Warszawą, -tak samo czynią z całą obecną Polską.

Owa sprawa nielegalnie uprawianej od stycznia kampanii wyborczej z pomocą zawłaszczonych przez żydokrację II PRL środków masowego przekazu, po prostu miała wyeliminować ze świadomości społecznej jeszcze przed jej oficjalnym startem wszystkie niekontrolowane przez NICH oddolne inicjatywy od realnego wpływu na wybory samorządowe, nie tylko na obszarze Warszawy. To mechanizm mający na celu zantagonizowanie całej populacji wokół tego fikcyjno –teatralnego show mniejszościowo-etnicznych frakcji chamów PO/(P)ZSL i frakcji żydów od „dobrej zmiany”.  Po prostu , próbują tym pozornym konfliktem PO kontra PiS , wspólnie jako PO-PiS z resztą magdalenkowej bandy czworga (+(P)ZSL i PZPR=SLD) rozegrać do wyborów całą polską większość wyborców. Rozegrać to tak emocjonalnie , by odrzucając oddolne polskie inicjatywy społeczne większość polska opowiadała się to za jedną to drugą stroną medialnie odgrywanego dla nas Polaków „konfliktu”. Stąd taka nachalna ogólnopolska propaganda wyborczej bitwy o warszawkę ,w zawłaszczonych, zmonopolizowanych mediach, mimo iż jak wspomniałem sprawa wyborów władz w gminach i m. Warszawa nie dotyczy 94 % całej populacji obecnej Polski!

Aby na własny użytek wyborczy, jeszcze bardziej zmaksymalizować wewnątrz polski ów preparowany medialnie antagonizm w skali kraju, z jednej strony lewacko-stalinowskie Paljaki ( Ci zawłaszczające już czteropokoleniowo od 1944r władzę w Polsce), łżąc bezczelnie wbrew faktografii określają siebie a to „demokratami” ato „obywatelami” a to „europejczkami” lub ostatnio nawet „konstycjonalistami”, zaś notorycznie dyskryminowaną i pozbawianą od 1939r realnych praw politycznych i obywatelskich polską etniczną wiekszość -do której to bycia wyłącznym reprezentantem aspiruje PiS- określają a to faszystami, ksenofobami, antysemitami, szowinistami,i innymi obraźliwymi charakterystycznymi sowieckimi epitetami. Epitetami jakie praktykowała propaganda sowieckiego okupanta i nadal praktykują jego bękarty zamieszkujące w Polsce wobec wszelkich oponentów tej defacto moralnie gankstersko-lichwiarsko- talmudycznej dominacji. W ten teatralny sposób obie (będące defacto jedną obcą i wrogą genetycznie Polakom stroną) kreują ów rzekomy spór między PO, a PiS.

Pierwsze co dekonspiruje sprawę udawanej wojny i faktycznej koopreraji POPiS-u na rzecz zawłaszczenia całości władzy, to powszechnie coraz częściej postrzegana notoryczna sprawa bandyckiej solidarności obecnej władzy i totalniackiej opozycji na rzecz bezkarności i nietykalności urzędniczych sitw jak choćby Judenratu Miasta stołecznego ws. hipergrabierzy zwanej kpiąco przez żydo- szwabo- media„reprywatyzacją”. I oczywiście za tym szereg dalszych przykładów talmudycznej bezkarności także we wszystkich innych miastach jak i formach niż tylko preparowany medialnie rzekomykonflikt etnicznych sitw o samorządy. Choćby Amber Gold, likwidacje polskich stoczni, zabór kasy z funduszy OFE, okradzenie polskich podwykonawców budujących tuskowe autostrady itd.,itp.     O tych i innych przekrętach zresztą była mowa podczas sejmowego posiedzenia na temat międzyresortowego bilansu otwarcia po rządach PO . I co? I nikt I dotąd wielkie Nic! Kasa w setkach miliardów wyparowała z zasobów państwa, majątek narodowy, ludzki się rozpłynął a dług zagraniczny przez 8 lat wzrósł dwukrotnie w porównaniu do 2007r!  Od „zmiany” 2015r płynęły całe trzy lata i nadal nie ma winnych, wszyscy święci !

Dalej talmudyczna solidarność, całą warszawkową (i nie tylko) wierchuszkę władającą Polską  ściśle obowiązuje! Wszystkie przejawy patologicznej odgórnej bezkarności wobec poskomuchowych , poubeckich pasożytniczych urzędniczych sitw , nadal istniejące za rządów „dobrej zmiany” ,wskazują jednoznacznie na … brak realnej zmiany tego rasistowskiego sytemu władzy roztoczonej nad Nami, w Naszym Kraju od czasu I PRL i kontynuowanej od 1990 r. w II PRL ! (Zmieniła się jedynie zwierzchność zewnętrzna z ZSRS na IV Eurorzeszę, forma własności kapitału z państwowej na ukradzioną prywatną) ale wewnętrzny obcy etnicznie zarząd na Polakami pozostaje ten sam co za PRL!

 Oczywiście zawsze można tłumaczyć jak to się praktykuje, wymagającym reformy niewydolnym niewłaściwym ustrojem prokuratorsko –sądowniczym. Ale z tą spreparowaną legendą mającą odwrócić uwagę od faktycznych powodów impotencji „dobrej zmiany” na rzecz utrzymania utajnionej ale niepodważalnej kooperacji PO-PiSu i utrzymania monopolu politycznego magdalenkowej bandy czworga na scenie politycznej w Polsce rozłożę na czynniki pierwsze w następnej IV części .A po zatrutych owocach poznacie do cna ICH antypolską tożsamość.

 

Eugeniusz Kościesza     


[1] Kodeks wyborczy

 Art. 104.Kampania wyborcza rozpoczyna się z dniem ogłoszenia aktu właściwego organu o zarządzeniu wyborówi ulega zakończeniu 24 godziny przed dniem głosowania . Zarządzenie o terminie wyborów na 21 października kancelaria Premiera RP podała 14 sierpnia podczas gdy kampania ze strony faryzeuszy PO-PiSu trwa w najlepsze od stycznia !

Art. 506.Kto, w związku z wyborami:
 ....

  2)   pozyskuje środki finansowe lub wartości niepieniężne na rzecz komitetu wyborczego lubwydatkuje środki finansowe komitetu wyborczego przed dniem, od którego zezwala na to ustawa,
 -   podlega grzywnie od 1.000 do 100.000 złotych.

 

KOMENTARZE

 • PiS - wojna w partii
  Polecam świetną analizę pt. "Beton" PiS -u contra premier M. Morawiecki
  Fragment:
  „Według naszych rozmówców z aparatu partyjnego PiS, interwencja policji przeciwko bojówkom nacjonalistycznym, które brutalnie zaatakowały Paradę Równości w Lublinie, w ostatnią sobotą, były próbą podważenia pozycji premiera M. Morawieckiego przez starych działaczy PiS wywodzących się jeszcze z Porozumienia Centrum, do których należy minister MSWiA J. Brudziński.
  Atak policji na zwolenników PiS – jest skandalem i na pewno będzie skutkował gorszym wynikiem wyborczym w nadchodzących wyborach samorządowych – twierdzi nasz rozmówca. I dodaje, że z plotek kursujących w PiS – partyjny beton zrobi wszystko by nie dopuścić M. Morawickiego do władzy w partii”
  Całość: http://sila-lewicy.pl/info-dnia/168-beton-pis-u-contra-premier-m-morawiecki
 • Autor.
  Jak nie wiesz, kto rozpoczął tzw "wojnę polsko-polską ", to pisz bajki, choć wątpię, że napiszesz coś sensownego!!! Tą wojnę rozpoczął ryży matoł,po przegranych wyborach w 2005 r!!! Na zamkniętym zebraniu poprzysiągł zemstę i nenawiść PIS i jego ludziom.Ty mieszasz gówno z gliną i uważaj, bo może ci wyjść milicjant!!!
 • PO-PiS kontra Polacy
  Oczywiście!

  „Dalej talmudyczna solidarność, całą warszawkową (i nie tylko) wierchuszkę władającą Polską ściśle obowiązuje! Wszystkie przejawy patologicznej odgórnej bezkarności wobec poskomuchowych , poubeckich pasożytniczych urzędniczych sitw , nadal istniejące za rządów „dobrej zmiany” ,wskazują jednoznacznie na … brak realnej zmiany tego rasistowskiego sytemu władzy roztoczonej nad Nami, w Naszym Kraju od czasu I PRL i kontynuowanej od 1990 r. w II PRL ! (Zmieniła się jedynie zwierzchność zewnętrzna z ZSRS na IV Eurorzeszę, forma własności kapitału z państwowej na ukradzioną prywatną) ale wewnętrzny obcy etnicznie zarząd na Polakami pozostaje ten sam co za PRL!”

  Ten obcy etnicznie zarząd nad Polakami, teoretycznie podzielony na „rząd” i „opozycję”, to w rzeczywistości twory symbiotyczne, doskonale się uzupełniające i współpracujące, zarówno w kwestii ogłupiania, jak i okradania Polaków na wszelkie możliwe sposoby i wariacje, czego dowody są widoczne, między innymi, w wynikach zgodnych głosowań „przeciwnych” ugrupowań we wszystkich kwestiach kluczowych dla Polaków i polskiej racji stanu.

  5*
 • Dla autora tego listu 5 !
  Słowianie ! kilka dni temu wracałem z Krynicy Górskiej i co widziałem ?

  CAŁĄ POLSKA OBLEPIONA BILBORDAMI ,PLAKATAMI AFISZAMI ! to nic innego jak Plastikowi politycy !

  a spotkań z mieszkańcami ci Plastikowi politycy unikają jak ognia ! spotkań NIE MA ! jak sa to tylko w zamkniętych salach dla swoich partyjników ! TO JEST JEDNO WIELKI OSZUSTWO !!!

  Nawet PIS co spotyka sie na placach z mieszkańcami to są to spotkania z miejscowym aktywem pisowskim ! zadawać pytań nie można ! są tylko monologi premiera lub wierchuszki pisowskiej ! ale pisowcy choć udają że rozmawiają ! reszta pasożytów partyjnych unika spotkań twarzą w twarz ! bo to są żydowscy tchórze !

  ONI ROZKWITAJĄ tylko w TVN, TVP, Polsacie mając przed sobą przyjazną im żydówkę lub żyda udającego dziennikarza ! i tak żydostwo od wyborów do wyborów urządza hucpę dla Polaków !

  WYBORY TO OSZUSTWO ! BO NIE KAŻDY MOŻE STRATOWAĆ ! tylko żydzi mogą startować, reszta obywateli jest przy pomocy ABW policji prokuratorów sądów skutecznie eliminowani z kandydowania !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 08:15:34
  Jak piszesz tekst to kontroluj go: "stratować" to można ten durny twój tekst i ten sam komentarz , który napisałem do autora wpisu!!!
 • @Kościesza
  niestety wielu podnieca się tym politycznym wrestlingiem popisraela
 • Do żyda z pisu @zibi 08:49:17
  Poniżej znajduje się zbiorcza lista wszystkich synonimów do słowa startować.

  startować - np. w kontekście czyjejś kandydatury do czegoś
  startować - np. w kontekście debiutowania w czymś

  odfruwać, odlatywać, podnosić się, podrywać się, unosić się, wstawać, wzbijać się, wzlatywać, wznosić się, debiutować, przecierać drogę, raczkować, rozpoczynać karierę, stawiać pierwsze kroki, zadebiutować, brać udział, stawać do zawodów, uczestniczyć, współuczestniczyć, iść w górę, podrywać się do lotu, rozpoczynać, ruszać, zaczynać, odrywać się od ziemi, rozpoczynać lot, wylatywać, udawać się, wybierać się, wychodzić, wyruszać, zapoczątkowywać, zapoczątkowywać coś, inicjować, zabierać się za coś, brać początek, mieć początek, rozpoczynać bieg, rozpoczynać się, zaczynać działać, zaczynać się, być kandydatem, kandydować, pretendować, ubiegać, zabiegać, inaugurować, początkować, aktywować, uaktywnić,

  Apel do żyda @zibi ! jesteś zwykły żydowski prymitywny nieuk ! co myśli że język hebrajski jest najlepszy a na jest językiem Prymitywnym

  JĘZYK SŁOWIAN JEST NAJBOGATSZY W ŚWIECIE ! czego macie przykład na jednym przykładzie ile znaczeń ma słowo STRAT !!!

  startować: « np. odnośnie rozpoczęcia lotu samolotu »
  odfruwać, odlatywać, podnosić się, podrywać się, unosić się, wstawać, wzbijać się, wzlatywać, wznosić się,
  startować: « np. w kontekście debiutowania w czymś »
  debiutować, przecierać drogę, raczkować, rozpoczynać karierę, stawiać pierwsze kroki, zadebiutować,
  startować: « np. w kontekście startu w zawodach »
  brać udział, stawać do zawodów, uczestniczyć, współuczestniczyć,
  startować: « np. odnośnie wzlotu samolotu »
  iść w górę, podrywać się do lotu, wzbijać się, wzlatywać, wznosić się,
  startować: « np. w sensie potocznym o debiutowaniu w czymś »
  debiutować, raczkować, rozpoczynać, ruszać, stawiać pierwsze kroki, zaczynać,
  startować: « np. w kontekście samolotu rozpoczynającego lot »
  odrywać się od ziemi, podrywać się, rozpoczynać lot, unosić się, wylatywać, wzlatywać, wznosić się,
  startować: « np. w kontekście wychodzenia dokądś »
  ruszać, udawać się, wybierać się, wychodzić, wyruszać,
  startować: « np. odnośnie zapoczątkowania czegoś »
  rozpoczynać, zaczynać, zapoczątkowywać, zapoczątkowywać coś,
  startować: « np. w kontekście zaczynania czegoś »
  inicjować, rozpoczynać, zabierać się za coś, zaczynać,
  startować: « np. w kontekście początkowym »
  brać początek, mieć początek, rozpoczynać bieg, rozpoczynać się, ruszać, zaczynać działać, zaczynać się,
  startować: « np. w kontekście czyjejś kandydatury do czegoś »
  być kandydatem, kandydować, pretendować, ubiegać, zabiegać,
  startować: « np. w kontekście startowym »
  inaugurować, inicjować, ,
  startować: « np. odnośnie startowania z czymś »
  aktywować, rozpoczynać, uaktywnić, uruchamiać, zaczynać,


  Ireneusz Tadeusz Słowianie Lach.
 • 5*
  DK

  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/117544,nie-glosuj-na-po-glosuj-na-pis

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/07/polska-wedlug-pis-czy-wedlug-po/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031