Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
71 postów 15 komentarzy

Kościesza

Kościesza - Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich, bez zmiany treści.

Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę IV

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cz. IV Bitwa wyborcza bandy czworga jako PO-PiS kontra Polska

Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę

Cz. IV

Bitwa  wyborcza bandy czworga jako PO-PiSkontra Polska

 

Jak deklarowałem w części III-ciej, w kolejnej  ujawnię faktyczną przyczynę impotencji „dobrej zmiany” w kwestii rozliczenia przestępczej działalności rządów tzw. III RP i niepodważalny dowód na utajniony antypolski pakt PO-PiSu. Istnienie nieforalnego paktu miedzy nimi na rzecz utrzymania monopolu politycznego magdalenkowej bandy czworga na scenie politycznej w Polsce bez realnego udziału samych Polaków . A wtedy poznacie do cna- kto jest kim! Ukazanie w drugiej części przedstawionego tu szablonu na przykładzie PiS służy jednoznacznie wykazania antypolskiej genezy i programów politycznych każdej tzw. partii politycznej, dyskwalifikuje lub uwiarygodnia ich faktyczny polski charakter. Niezależnie od kreowanego przez nie publicznie antagonizmu

 O ile np. , w polskojęzycznej współczesnej powtórce  Organizacji Henleina[1] występującej jako V kolumna w Polsce pod szyldem Platforma Obywatelska ,w świetle ICH destrukcyjnych „dokonań” w Polsce, nawet nie warto szerzej pisać. Pozostaje stwierdzić jednoznacznie ,że jest ona platformądla działania rosyjsko-niemieckich agentury na rzecz kolonizacji Polski ,a obywatelską jest jedynie na tyle, na ile obywatelską była represjonująca ogół obywateli Milicja Obywatelska. To centralnie sterowana z zagranicy, agenturalna atrapa partii politycznej (takż jaką w Czechosłowacji była wspomniana Organizacja Henleina, w Polsce Komunistyczna Partia Polski.  Choć historyczne sfinansowana i uruchomiona przez polskojęzyczny oddział sowieckiego GRU[2] –WSI, to następnie  oddelegowana do współpracy z niemiecką BND. Personalnie oparta jest na wrogich Polsce mniejszościach etnicznych (kryjących prawdziwe pochodzenie za parawanem służącej właśnie owemu zakonspirowaniu , tzw. Ustawy o ochronie danych osobowych ): głównie chazarskich pop-ach (o/Warszawa+ część zarządu owej euro-kompartii) oraz preferowanych personalnie przez tych pierwszych już od 1945r folksdojczach i agentach byłej STASI ( jak np. w przypadku aspirujących na gauleiterów.pl , faktycznie gefreiterów Makreli jak Tusku i Szetyna)+ oraz pozastołeczna reszta struktur terenowych), których niemiecką część uzupełniają zwykle potomkowie enkawudziackiego pochodzenia sowieckichUkraińców[3].

Mniej czytelna dla ogółu może być sprawa z obecną rzekomo  „drugą” stroną medialnie rozgrywanego konfliktu :PiS-Prawo i sprawiedliwość.Tu jest ciekawsze zagadnienie do zaanalizowania jej prawdziwych celów politycznych, niż jest to w przypadku już jawnie działającej od 10 kwietnia 2010 r rosyjsko-niemieckiej agenturalnej ekspozytury na Polskę pod szyldem Platformy. W przypadku grającego powszechnie na nutach patriotycznych PiS, sprawa identyfikacji faktycznych celów i ich zgodności z tymi deklarowanymi stanowi już pole do wykazania się pewną wnikliwością historyczno- polityczną dla danego obserwatora.   

        Czas więc na ową sprawę kluczową- jednoznacznie dekonspirująca prawdziwą tożsamość PiS. A jest to najbardziej z możliwych- najbardziej kluczowa dla suwerennej Polski sprawa.

Otóż Pomimo deklarowanej jako nadrzędnego celu sprawy suwerenności Polski , mimo rzekomego upadku komunizmu, PiS posiadający defacto wreszcie samodzielnie wszystkie atrybuty oficjalnej władzy, tak samo   jak wszyscy magdalenkowo-ubeckiego nadania jego poprzednicy, sprawujący od 1990r władzę na obszarze Polski, stoi jawnie i oficjalnie na stanowisku ciągłości państwowej z PRL!

Nie z Niepodległą Rzeczpospolitą Polską , ale na stanowisku  ciągłości z sowiecko –chazarskim systemem okupacyjnym Polski. Z systemem pasożytniczego opresyjnego państwa, jaki został zapoczątkowany od zainstalowanego przez NKWD , także podszywający się politycznie za polski komitet- chazarskiego PKWN-u i następnie wszystkich wynikłych z niego od 1944r kontynuacji w I –szej i II-giej PRL, tego co z onych dla Polski wynikło.

Stąd nadal mimo „dobrej zmiany” zamiast z Niepodległą RP, mamy ciągłość państwową, ciągłość prawną , instytucjonalną , personalną, i wciąż te same uprzywilejowane kasty etniczne rodem z PRL. Stąd nadal 30 lat po „upadku komunizmu” urzędowo dyskryminowana jest polska większość! Zamiast przywrócenia funkcjonowania jedynej prawomocnej polskiej Konstytucji RP z 1935r mamy jakiś kwaśniewsko-chazarski  gniot bezprawnie przyzywany takim określeniem. Zamiast powrotu do realnie obywatelskich podstaw naszej polskiej państwowości, żyjemy w kolejnej mutacji PKWN, który jako kontynuator PRL, obrał sobie kolejny po „Polsce Ludowej”absurdalny historycznie szyld „III RP”! Tymczasem PiS mogąc to zrobić od ręki jednym głosowaniem, utrwala system PRL, a  zamiast wrócić do kontynuacji podstaw polskiej państwowości, równocześnie toczy bezsensowną  pozorną władzę z postsowieckim układem sądowniczym, którego przedstawicie powinni automatycznie z mocy polskiego prawa stracić polskie obywatelstwo i możliwość sprawowania dotychczasowych publicznych funkcji. Równocześnie PiS jako obecna kontynuacja PKWN-PRL odgórnie pielęgnuje główne komunistyczne patologie związane z utrzymaniem formalnego stanu zniewolenia większości Polskiej. Stąd się właśnie biorą i wynikają państwowe, koncesje zawodowe, ,branżowe, przywileje, bezkarność dla „równiejszych”, i urzędowe szykany wobec polskiej większości , takie jak jej lichwiarskie opodatkowanie kładące złodziejska łapę „skarbu państwa” na trzech czwartych dochodu każdego polskiego pracownika, ścisły zakaz dostępu i posiadania przez polskich tubylców współczesnej broni palnej i wszystkie inne restrykcje ,jakich w tym państwie dotąd doświadczyliście i jeszcze doświadczycie.

Stąd zamiast ścigania winnych ludobójstwu na Polakach , żydkomunistycznych,  ubeckich zbrodniarzy czy platfusiarsko -zeteselowskich defraudatorów i dywersantów , mamy ICH gwarantowaną bezkarność , a do tego akcept rządu „dobrej zmiany” dla wszelkich szantaży i wymuszeń finansowych wdrażanych czy to przez państwo Israel , czy ze strony pseudożydowskich- chazarskich organizacji banksterskich z globalnej mafii Rothschidów!

Przy jakiejkolwiek dobrej woli przywrócenia autentycznie polskiej państwowości ze Strony PiS, które posiadło wszystkie atrybuty władzy większościowej, wystarczyłoby jednym głosowaniem parlamentarnym i podpisem obecnego prezydenta przywrócić nielegalnie uchyloną przez okupanta konstytucję RP, ogłosić termin planowanych wyborów,  a zgodnie już z prawdziwym polskim prawem uznać PKWN i kolejne jego przeobrażenia z 3-cią eRPe włącznie, razem z jej instytucjami prokuratorsko-sądowymi  za organizacje okupacyjne, komunistyczne i przestępcze ! A w takim wypadku ,także zobowiązania nielegalnych rządów I i II PRL  są dla Polski i Narodu Polskiego nie wiążące ,zaś uruchomione tym rozliczenie już zgodnie z polskim prawem jak np. Kodeks Karny RP z 1932r zmiotłaby  pasożytujące na Polsce kasty jak lawina. Niestety przez trzy lata władzy „dobrej zmiany”, większość polska jest rozgrywana teatralnym konfliktem PO-PiS, a tymczasem kosztem dyskryminowanej owej większości zdobycze PRL dla tych równiejszych obsadzających kasty nadal są utrwalane sukcesywnie z każdym rokiem pogłębiane.

Oczywiście sprawa przywrócenia prawomocnej konstytucji Niepodległej Rzeczypospolitej (z całością jej prawa włącznie i przecięciem wszystkich więzów z sowieckim PRL  ) odnosi się do kampanii samorządowej tylko częściowo, ale ten szablon politycznej identyfikacji  wobec antyniepodległościowej impotencji kolejnych rządów 3-ciej eRPe jednoznacznie dekonspiruje peerelowskie –, a nie polskie priorytety polityczne nie tylko srebrnoustego „Prawa i Sprawiedliwości”,lecz całości politycznie samozwańczych „elit” Warszawki.

Pamiętajmy o tym, gdy polityczna i urzędnicza krawaciana sitwa zasadzona nam od czasu PRL, pakuje się z butami w nasz świat, systematycznie degradując nie tylko państwo, ale naszą lokalną społeczność. Mając jakąś szansę na wybranie naszych sąsiadów , naszych lokalnych autorytetów , zaufanych kolegów, społeczników zagłosujmy na tych nam znanych,  zamiast znów na dotychczasowych urzędniczych pasożytów rodem z PRL-  z tego kolejnego rozdania magdalenkowej bandy czworga: PZPR/SLD-UW/PO- (P)ZSL-AWS/PiS   

 

Koniec.

 

Eugeniusz Kościesza  [1] Henleina Organizacja, Freikorps Henlein polityczna i paramilitarna, pronazistowska etniczna mniejszosciowa organizacjaNiemców sudeckich działająca w latach 1933–1939 na terenieCzechosłowacji jako tzw.V kolumna. Odegrała ona znacząca rolę w odebraniu CSR umocnionego obszaru Sudetów w 1938r , a tym samym zagarnięcie całej Czechosłowacji w marcu 1939r przez tworzoną z Niemiec  III EuroRzeszę

[2] GRU Główny Zarząd Wywiadowczy Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Związku Sowieckiego a następnie Federacji Rosyjskiej- nowy szyld starej NKWD, NKGB, którego polską ekspozyturę stanowiły WSW a następnie Wojskowe Służby Informacyjne (WSI)

[3]Ukraińcy, delegowani z NKWD na rzecz sowieckiej okupacji pod szyldem tzw.Polski Ludowej,do wszystkich WUBP , a następnie po sfałszowanych wyborach parlamentarnych 1947 skupionych pod przywództwem Nikołaja Dejmko velMieczysław Moczarna obszarach byłego woj. koszalińskiego i olsztyńskiego, gdzie do tej pory ich potomkowie stanowią pasożytnicze urzędnicze sitwy zawłaszczające niemal całość samorządowej władzy i kadrPlatformy .

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031