Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
63 posty 14 komentarzy

Kościesza

Kościesza - Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich, bez zmiany treści.

Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę IV

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cz. IV Bitwa wyborcza bandy czworga jako PO-PiS kontra Polska

Przemilczane kulisy wyborczej bitwy o Warszawę

Cz. IV

Bitwa  wyborcza bandy czworga jako PO-PiSkontra Polska

 

Jak deklarowałem w części III-ciej, w kolejnej  ujawnię faktyczną przyczynę impotencji „dobrej zmiany” w kwestii rozliczenia przestępczej działalności rządów tzw. III RP i niepodważalny dowód na utajniony antypolski pakt PO-PiSu. Istnienie nieforalnego paktu miedzy nimi na rzecz utrzymania monopolu politycznego magdalenkowej bandy czworga na scenie politycznej w Polsce bez realnego udziału samych Polaków . A wtedy poznacie do cna- kto jest kim! Ukazanie w drugiej części przedstawionego tu szablonu na przykładzie PiS służy jednoznacznie wykazania antypolskiej genezy i programów politycznych każdej tzw. partii politycznej, dyskwalifikuje lub uwiarygodnia ich faktyczny polski charakter. Niezależnie od kreowanego przez nie publicznie antagonizmu

 O ile np. , w polskojęzycznej współczesnej powtórce  Organizacji Henleina[1] występującej jako V kolumna w Polsce pod szyldem Platforma Obywatelska ,w świetle ICH destrukcyjnych „dokonań” w Polsce, nawet nie warto szerzej pisać. Pozostaje stwierdzić jednoznacznie ,że jest ona platformądla działania rosyjsko-niemieckich agentury na rzecz kolonizacji Polski ,a obywatelską jest jedynie na tyle, na ile obywatelską była represjonująca ogół obywateli Milicja Obywatelska. To centralnie sterowana z zagranicy, agenturalna atrapa partii politycznej (takż jaką w Czechosłowacji była wspomniana Organizacja Henleina, w Polsce Komunistyczna Partia Polski.  Choć historyczne sfinansowana i uruchomiona przez polskojęzyczny oddział sowieckiego GRU[2] –WSI, to następnie  oddelegowana do współpracy z niemiecką BND. Personalnie oparta jest na wrogich Polsce mniejszościach etnicznych (kryjących prawdziwe pochodzenie za parawanem służącej właśnie owemu zakonspirowaniu , tzw. Ustawy o ochronie danych osobowych ): głównie chazarskich pop-ach (o/Warszawa+ część zarządu owej euro-kompartii) oraz preferowanych personalnie przez tych pierwszych już od 1945r folksdojczach i agentach byłej STASI ( jak np. w przypadku aspirujących na gauleiterów.pl , faktycznie gefreiterów Makreli jak Tusku i Szetyna)+ oraz pozastołeczna reszta struktur terenowych), których niemiecką część uzupełniają zwykle potomkowie enkawudziackiego pochodzenia sowieckichUkraińców[3].

Mniej czytelna dla ogółu może być sprawa z obecną rzekomo  „drugą” stroną medialnie rozgrywanego konfliktu :PiS-Prawo i sprawiedliwość.Tu jest ciekawsze zagadnienie do zaanalizowania jej prawdziwych celów politycznych, niż jest to w przypadku już jawnie działającej od 10 kwietnia 2010 r rosyjsko-niemieckiej agenturalnej ekspozytury na Polskę pod szyldem Platformy. W przypadku grającego powszechnie na nutach patriotycznych PiS, sprawa identyfikacji faktycznych celów i ich zgodności z tymi deklarowanymi stanowi już pole do wykazania się pewną wnikliwością historyczno- polityczną dla danego obserwatora.   

        Czas więc na ową sprawę kluczową- jednoznacznie dekonspirująca prawdziwą tożsamość PiS. A jest to najbardziej z możliwych- najbardziej kluczowa dla suwerennej Polski sprawa.

Otóż Pomimo deklarowanej jako nadrzędnego celu sprawy suwerenności Polski , mimo rzekomego upadku komunizmu, PiS posiadający defacto wreszcie samodzielnie wszystkie atrybuty oficjalnej władzy, tak samo   jak wszyscy magdalenkowo-ubeckiego nadania jego poprzednicy, sprawujący od 1990r władzę na obszarze Polski, stoi jawnie i oficjalnie na stanowisku ciągłości państwowej z PRL!

Nie z Niepodległą Rzeczpospolitą Polską , ale na stanowisku  ciągłości z sowiecko –chazarskim systemem okupacyjnym Polski. Z systemem pasożytniczego opresyjnego państwa, jaki został zapoczątkowany od zainstalowanego przez NKWD , także podszywający się politycznie za polski komitet- chazarskiego PKWN-u i następnie wszystkich wynikłych z niego od 1944r kontynuacji w I –szej i II-giej PRL, tego co z onych dla Polski wynikło.

Stąd nadal mimo „dobrej zmiany” zamiast z Niepodległą RP, mamy ciągłość państwową, ciągłość prawną , instytucjonalną , personalną, i wciąż te same uprzywilejowane kasty etniczne rodem z PRL. Stąd nadal 30 lat po „upadku komunizmu” urzędowo dyskryminowana jest polska większość! Zamiast przywrócenia funkcjonowania jedynej prawomocnej polskiej Konstytucji RP z 1935r mamy jakiś kwaśniewsko-chazarski  gniot bezprawnie przyzywany takim określeniem. Zamiast powrotu do realnie obywatelskich podstaw naszej polskiej państwowości, żyjemy w kolejnej mutacji PKWN, który jako kontynuator PRL, obrał sobie kolejny po „Polsce Ludowej”absurdalny historycznie szyld „III RP”! Tymczasem PiS mogąc to zrobić od ręki jednym głosowaniem, utrwala system PRL, a  zamiast wrócić do kontynuacji podstaw polskiej państwowości, równocześnie toczy bezsensowną  pozorną władzę z postsowieckim układem sądowniczym, którego przedstawicie powinni automatycznie z mocy polskiego prawa stracić polskie obywatelstwo i możliwość sprawowania dotychczasowych publicznych funkcji. Równocześnie PiS jako obecna kontynuacja PKWN-PRL odgórnie pielęgnuje główne komunistyczne patologie związane z utrzymaniem formalnego stanu zniewolenia większości Polskiej. Stąd się właśnie biorą i wynikają państwowe, koncesje zawodowe, ,branżowe, przywileje, bezkarność dla „równiejszych”, i urzędowe szykany wobec polskiej większości , takie jak jej lichwiarskie opodatkowanie kładące złodziejska łapę „skarbu państwa” na trzech czwartych dochodu każdego polskiego pracownika, ścisły zakaz dostępu i posiadania przez polskich tubylców współczesnej broni palnej i wszystkie inne restrykcje ,jakich w tym państwie dotąd doświadczyliście i jeszcze doświadczycie.

Stąd zamiast ścigania winnych ludobójstwu na Polakach , żydkomunistycznych,  ubeckich zbrodniarzy czy platfusiarsko -zeteselowskich defraudatorów i dywersantów , mamy ICH gwarantowaną bezkarność , a do tego akcept rządu „dobrej zmiany” dla wszelkich szantaży i wymuszeń finansowych wdrażanych czy to przez państwo Israel , czy ze strony pseudożydowskich- chazarskich organizacji banksterskich z globalnej mafii Rothschidów!

Przy jakiejkolwiek dobrej woli przywrócenia autentycznie polskiej państwowości ze Strony PiS, które posiadło wszystkie atrybuty władzy większościowej, wystarczyłoby jednym głosowaniem parlamentarnym i podpisem obecnego prezydenta przywrócić nielegalnie uchyloną przez okupanta konstytucję RP, ogłosić termin planowanych wyborów,  a zgodnie już z prawdziwym polskim prawem uznać PKWN i kolejne jego przeobrażenia z 3-cią eRPe włącznie, razem z jej instytucjami prokuratorsko-sądowymi  za organizacje okupacyjne, komunistyczne i przestępcze ! A w takim wypadku ,także zobowiązania nielegalnych rządów I i II PRL  są dla Polski i Narodu Polskiego nie wiążące ,zaś uruchomione tym rozliczenie już zgodnie z polskim prawem jak np. Kodeks Karny RP z 1932r zmiotłaby  pasożytujące na Polsce kasty jak lawina. Niestety przez trzy lata władzy „dobrej zmiany”, większość polska jest rozgrywana teatralnym konfliktem PO-PiS, a tymczasem kosztem dyskryminowanej owej większości zdobycze PRL dla tych równiejszych obsadzających kasty nadal są utrwalane sukcesywnie z każdym rokiem pogłębiane.

Oczywiście sprawa przywrócenia prawomocnej konstytucji Niepodległej Rzeczypospolitej (z całością jej prawa włącznie i przecięciem wszystkich więzów z sowieckim PRL  ) odnosi się do kampanii samorządowej tylko częściowo, ale ten szablon politycznej identyfikacji  wobec antyniepodległościowej impotencji kolejnych rządów 3-ciej eRPe jednoznacznie dekonspiruje peerelowskie –, a nie polskie priorytety polityczne nie tylko srebrnoustego „Prawa i Sprawiedliwości”,lecz całości politycznie samozwańczych „elit” Warszawki.

Pamiętajmy o tym, gdy polityczna i urzędnicza krawaciana sitwa zasadzona nam od czasu PRL, pakuje się z butami w nasz świat, systematycznie degradując nie tylko państwo, ale naszą lokalną społeczność. Mając jakąś szansę na wybranie naszych sąsiadów , naszych lokalnych autorytetów , zaufanych kolegów, społeczników zagłosujmy na tych nam znanych,  zamiast znów na dotychczasowych urzędniczych pasożytów rodem z PRL-  z tego kolejnego rozdania magdalenkowej bandy czworga: PZPR/SLD-UW/PO- (P)ZSL-AWS/PiS   

 

Koniec.

 

Eugeniusz Kościesza  [1] Henleina Organizacja, Freikorps Henlein polityczna i paramilitarna, pronazistowska etniczna mniejszosciowa organizacjaNiemców sudeckich działająca w latach 1933–1939 na terenieCzechosłowacji jako tzw.V kolumna. Odegrała ona znacząca rolę w odebraniu CSR umocnionego obszaru Sudetów w 1938r , a tym samym zagarnięcie całej Czechosłowacji w marcu 1939r przez tworzoną z Niemiec  III EuroRzeszę

[2] GRU Główny Zarząd Wywiadowczy Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Związku Sowieckiego a następnie Federacji Rosyjskiej- nowy szyld starej NKWD, NKGB, którego polską ekspozyturę stanowiły WSW a następnie Wojskowe Służby Informacyjne (WSI)

[3]Ukraińcy, delegowani z NKWD na rzecz sowieckiej okupacji pod szyldem tzw.Polski Ludowej,do wszystkich WUBP , a następnie po sfałszowanych wyborach parlamentarnych 1947 skupionych pod przywództwem Nikołaja Dejmko velMieczysław Moczarna obszarach byłego woj. koszalińskiego i olsztyńskiego, gdzie do tej pory ich potomkowie stanowią pasożytnicze urzędnicze sitwy zawłaszczające niemal całość samorządowej władzy i kadrPlatformy .

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031